EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Shu Mavi Çanta

Kiralama Fiyatı 350,00 TL
Satış Fiyatı 5.636,00 TL
ŞEHİR
TARİH
 • Ürün Detayları

  İnci süslemeli mini el çantası. Renk: Mavi %40 viskon, %60 polyester, %100 inci boncuk

 • Beden Ölçüleri

  Depth 20 cm Height 12cm Width 19cm

 • Teslimat

  Online sitemizden verdiğiniz siparişler, teslimat tarihi olarak belirlediğiniz tarihte elinize ulaşması adına, teslimat tarihinden 2 gün önce kargoya verilir.

 • İade

  Siparişinizi iptal etmek isterseniz ürününüz size ulaştığında 1 iş günü içerisinde iptal edebilirsiniz.İptal ettiğiniz siparişin ücret iade süreci, ürün bize ulaştığı andan itibaren bankanız tarafından 2 iş günü içinde tamamlanmaktadır.

 • 0711 TBILISI Hakkında

  Marka 0711, 2012 yılında Nino Eliava ve Ana Mokia tarafından kuruldu. Kızlar çocukluklarında Meksika'da tatillerde tanışmışlar ve ortak proje fikri yıllar sonra onlar Londra'da okurken ve çalışırken ortaya çıktı. Nino ve Ana, işletme ve yönetim alanında eğitim aldılar, şimdi sorumlulukları uyumlu bir şekilde paylaşıyorlar - Nino, yaratıcı sürecin arkasında, işin büyümesi Ani'ye bağlı.
  0711 yaratma fikri (bu arada, bunlar kızların en sevdiği rakamlardır) çevrimiçi bir projeyle paralel olarak ortaya çıktı MORE is LOVE.
  Her bir 0711 el dokuması ürünü, Gürcistan'daki zanaatkarlar tarafından elle oluşturulur. Zanaatkarlar, örgü örmenin çok yerli ve atalardan gelen favori bir zanaat olduğu yaşlı kadınlardır. 2015 yılında en popüler stil olan Copacabana için organik cam ve kontrplak çerçevelerde yenilikçi örgü tekniği benimsendi. Bugün markanın öne çıkan modelleri arasında da ‘St. Barts' ve 'St. Tropez'. Geleneksel dokuma ve şekillerle doğaçlama yapan 0711, kovadan bez çantalara kadar çeşitli modellerle inci boncuklu çantaları, markanın çok renkli kontrplak ve pleksiglas çerçeveleriyle harmanlayarak tanıttı.
  AW18, aynı zamanda önemli model olan 'Copacabana'dan ilham alan ilk deri stili olan 'Bea'yı sunan marka için yeni bir dönem ilan etti. Deri stillerinin üretimi de Gürcistan'da bulunuyor, ancak yüksek kaliteli Fransız dana derisinden. Bugün markanın ana yüzü, büyük inci stilleri başarısının ardından sunulan tote çanta 'Nino'dur. İnci kulplarla süslenen 'Nino' artık her türlü kumaşta mevcut,
  boyutlar ve renkler (ve hatta özelleştirilebilir). Ayrıca seyircinin en sevdiği leziz 'Shu'.

YORUM