EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Tuvanam Bebek Mavisi Etek ve Taşlı Üst

Fiyat 1.000,00 TL
Beden ölçüsü seç BEDEN TABLOSU
BEDEN TABLOSU
Hangi beden olduğumu nasıl bilirim?
Aşağıda en yaygın olarak kullanılan ürün ölçüm terimlerinin tanımlarını listeledik. Size en uygun bedeni seçebilmeniz için kendi ölçülerinizi alırken aşağıdaki değerlerle karşılaştırmanızı öneririz.

Boy Ölçüleri
Elbiselerin boyu ayakkabınızın boyuna göre teyel sistemiyle yapılmaktadır. Teyel, iki ya da daha fazla kumaş üzerine yapılan geçici birleştirme işlemine “teyel” denir. Genellikle parçaları esas dikime hazırlamak için ön dikiş olarak yapılan, kolayca sökülen bir dikiş türüdür. Terziler, dikim işlemlerini kolaylaştırmak için kesin dikime geçmeden önce teyel ile tutturma yaparlar.


 • Ürün Detayları

  Alt eteği şifon arka kuyruğa doğru uzun Etek boyu teğel sistemi ile boyunuza göre ayarlanmaktadır. Mavi etek stoklarda olup Crop için kiralamadan önce bizi arayınız.

 • A46 TUVANAM Hakkında

  A46 TUVANAM

  Tasarımcı Tuvana Büyükçınar Demir, 1999 yılında İstanbul’da ilk mağazasını açtı. Böylece Tuvanam markası sektöre giriş yapmış oldu. Nişantaşı’nda açılan ilk Tuvanam atölyesini, 2002 yılında A46 organizasyon şirketinin kurulması takip etti. A46 Tuvanam, edindiği sağlam temellerle sektörde güçlü adımlar atmaya başladı. Moda dünyasının da dikkatini üzerinde toplayan Tuvanam, dünyanın moda başkentleri arasında sayılan Milano, Paris, Londra ve New York gibi şehirlerde düzenlenen defilelerde yer aldı. Böylece uluslararası bilinirliğini de gitgide artırdı. Bugün ise, 10 ülkede, 25 satış noktasında birbirinden şık tasarımlarını kadınlarla buluşturmaya devam ediyor.

  Tuvanam Stili

  Tuvanam markası, stili ile genç kadınlara hitap ediyor. Trendleri takip eden tasarımlarının göz alıcı, klasik stili her ortamda şık olmak isteyen kadınlar için birebirdir. Düğün, nişan, kokteyl, mezuniyet balosu gibi pek çok farklı alanda ihtiyaçları en şık haliyle karşılamaya devam ediyor. Birçok ünlünün de önemli organizasyonlarda giymeyi tercih ettiği markalardan biri olan Tuvanam, son sezonların vazgeçilmezlerinden olan payetler ve satenleri kullanışıyla, birbirinden güzel abiye elbiseleri ve enfes gelinlikleriyle genç kadınların nefesini kesiyor.

  Tuvanam Elbiseleri

  A46 Tuvanam markası, birbirinden güzel tasarımlardan oluşan koleksiyonlarını, her geçen yıl daha güçlü şekilde genç kadınların beğenilerine sunuyor. Geleneksel motiflerin, sıra dışı elegan çizgilerle birleştirildiği bu tasarımlar, göz alıcı ve gösterişli olduğu kadar; daha sade bir stil oluşturulmak istendiğinde de baş rolü oynuyor. Tuvanam elbiseleri isteyen her kadını gecenin yıldızı yapmak için oldukça iddialı!

  Siz de A46 Tuvanam elbiselerini, Davet Çok Elbisem Yok kataloglarında bulabilir, birbirinden güzel tasarımlar arasından zevkinize hitap eden o elbiseye gardırobunuzda yer açabilirsiniz!

YORUM