Tuvanam Beyaz Etek ve Taşlı Üst

Alt eteği şifon arka kuyruğa doğru uzun Etek boyu teğel sistemi ile boyunuza göre ayarlanmaktadır. Beyaz etek stoklarda olup Crop için kiralamadan önce bizi arayınız.

1.000,00 TL

Alt eteği şifon arka kuyruğa doğru uzun Etek boyu teğel sistemi ile boyunuza göre ayarlanmaktadır. Beyaz etek stoklarda olup Crop için kiralamadan önce bizi arayınız.

A46 TUVANAM

Tasarımcı Tuvana Büyükçınar Demir, 1999 yılında İstanbul’da ilk mağazasını açtı. Böylece Tuvanam markası sektöre giriş yapmış oldu. Nişantaşı’nda açılan ilk Tuvanam atölyesini, 2002 yılında A46 organizasyon şirketinin kurulması takip etti. A46 Tuvanam, edindiği sağlam temellerle sektörde güçlü adımlar atmaya başladı. Moda dünyasının da dikkatini üzerinde toplayan Tuvanam, dünyanın moda başkentleri arasında sayılan Milano, Paris, Londra ve New York gibi şehirlerde düzenlenen defilelerde yer aldı. Böylece uluslararası bilinirliğini de gitgide artırdı. Bugün ise, 10 ülkede, 25 satış noktasında birbirinden şık tasarımlarını kadınlarla buluşturmaya devam ediyor.

Tuvanam Stili

Tuvanam markası, stili ile genç kadınlara hitap ediyor. Trendleri takip eden tasarımlarının göz alıcı, klasik stili her ortamda şık olmak isteyen kadınlar için birebirdir. Düğün, nişan, kokteyl, mezuniyet balosu gibi pek çok farklı alanda ihtiyaçları en şık haliyle karşılamaya devam ediyor. Birçok ünlünün de önemli organizasyonlarda giymeyi tercih ettiği markalardan biri olan Tuvanam, son sezonların vazgeçilmezlerinden olan payetler ve satenleri kullanışıyla, birbirinden güzel abiye elbiseleri ve enfes gelinlikleriyle genç kadınların nefesini kesiyor.

Tuvanam Elbiseleri

A46 Tuvanam markası, birbirinden güzel tasarımlardan oluşan koleksiyonlarını, her geçen yıl daha güçlü şekilde genç kadınların beğenilerine sunuyor. Geleneksel motiflerin, sıra dışı elegan çizgilerle birleştirildiği bu tasarımlar, göz alıcı ve gösterişli olduğu kadar; daha sade bir stil oluşturulmak istendiğinde de baş rolü oynuyor. Tuvanam elbiseleri isteyen her kadını gecenin yıldızı yapmak için oldukça iddialı!

Siz de A46 Tuvanam elbiselerini, Davet Çok Elbisem Yok kataloglarında bulabilir, birbirinden güzel tasarımlar arasından zevkinize hitap eden o elbiseye gardırobunuzda yer açabilirsiniz!

YORUM