EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Siyah Dantel Gold Gece Elbisesi

Fiyat 3.000,00 TL
Satış Fiyatı 14.000,00 TL
Beden ölçüsü seç BEDEN TABLOSU
BEDEN TABLOSU
Hangi beden olduğumu nasıl bilirim?
Aşağıda en yaygın olarak kullanılan ürün ölçüm terimlerinin tanımlarını listeledik. Size en uygun bedeni seçebilmeniz için kendi ölçülerinizi alırken aşağıdaki değerlerle karşılaştırmanızı öneririz.

Boy Ölçüleri
Elbiselerin boyu ayakkabınızın boyuna göre teyel sistemiyle yapılmaktadır. Teyel, iki ya da daha fazla kumaş üzerine yapılan geçici birleştirme işlemine “teyel” denir. Genellikle parçaları esas dikime hazırlamak için ön dikiş olarak yapılan, kolayca sökülen bir dikiş türüdür. Terziler, dikim işlemlerini kolaylaştırmak için kesin dikime geçmeden önce teyel ile tutturma yaparlar.


 • Ürün Detayları

  Derin V yaka Vatkalı Belinde Taşlı Tokalı Kemer Siyah Dantel Üzerine Gold Baskı İşlemeler Boynunda taşlı tokalı Chocker Derin bacak yırtmacı %100 Frasniz Danteli

 • ALESSANDRA RICH Hakkında

  Alessandra Rich Stili

  Alessandra Rich koleksiyonları, klasik-şık stil ile feminen duruşu bir araya getirir. Tasarımları kadın güzelliğine bir övgü niteliğindedir. Şıklık ilhamını sadece kadın dış güzelliğinden almaz, aksine kadınların güçlü duruşunu destekler nitelikte tasarımlar yapar. Kadınların günden güne ve hatta saatten saate değişen enerjisine ve moduna uyum sağlayan tasarımları ile geniş bir yelpazede koleksiyonunu oluşturur.

  Koleksiyonları çoğunlukla uzun elbiseler, danteller, volanlar ve feminen diğer detaylarla karakterize edilir. Alessandra, her yeni sezonda markasını temsil eden siluete sadık kalan şeyler tasarlar. Elbise, etek, palto, etek, üst, değerli kumaş ve malzemelerden yapılmış aksesuarlar gibi mükemmel tasarımlar ortaya koyar.

  Alessandra Rich Elbiseleri

  Alessandra Rich stili, markaya has ikonik uzun elbiseleriyle özetlenebilir. Markanın her koleksiyonunda yer alan bu uzun elbiseler, gece davetleri için birebirdir. Davetlerden kutlamalara, düğünlerden galalara kadar birbirinden farklı her etkinlikte Alessandra Rich elbiseleri, dikkatleri üzerine çekmeyi bilir.

  Özgün olmak ve güçlü bir kimliğe sahip kıyafetler giymek istiyorsanız, sizin için en doğru marka Alessandra Rich’tir. Çünkü Alessandra, şu andaki trendleri veya markaları takip etmiyor, belli bir kadını hayal ediyor ve bu kadının hikayesini tasarımları aracılığıyla anlatıyor.

  Alessandra Rich Aksesuarları

  Alessandra Rich, kıyafetlerde olan stil anlayışını aksesuarlara da taşır. Birbirinden güzel ve göz alıcı aksesuarları da kadınların beğenilerine sunan Alessandra Rich markası, koleksiyonlarında birçok aksesuara yer verir. Alessandra Rich aksesuarları, davet stilinizin yıldız parçası olabileceği gibi tamamlayıcısı da olabilir.

  Elbiselerinin her biri romantizm ve incelikle dolu olan Alessandra Rich markasını Davet Çok Elbisem Yok güvencesi ile kiralayabilir ve dilediğiniz davete en göz alıcı halinizle katılabilirsiniz.

YORUM