Eveline Beyaz Uzun Elbise

Askılı Desen şeklinde işlemeli dantel Sırt Dekoltesi Beyaz iç astar Belinde pencere detayı %80 Polyester % 20 Pamuk Uzun gece elbisesi

1.250,00 TL

Askılı Desen şeklinde işlemeli dantel Sırt Dekoltesi Beyaz iç astar Belinde pencere detayı %80 Polyester % 20 Pamuk Uzun gece elbisesi

CHEST: 72 cm WAIST: 64 cm HIPS: 86 cm MODEL SIZE: 155 cm

Alexis, 2008 yılında anne-kız; Ana ve Alexis Barbara tarafından kurulan üst düzey bir kadın giyim markasıdır. Birlikte, muhteşem bir güç ortaya koyan ikili, feminen, sofistike ve zarif şıklığı tüm yönleriyle kucaklayan bir kadın görünümü tasarlar. Alexis markasının ruhu, Ana ve Alexis'nin kişisel tarzını yansıtıyor. Dünya seyahatleri ve vintage tutkusunun yön verdiği stil tasarımları, estetik farkındalık ile dönüşerek markanın bugünkü haline gelmesine zemin hazırladı. Bu uzun ve büyüleyici yolculukta Alexis markası, stilini ortaya koymak isteyenlerin yanında oldu ve yepyeni görünümlerle onlara ilham verdi.

Alexis Tarzı
Alexis markası, çağdaş koleksiyonları, modern kadınlarla buluştururken, onların kendilerini ortaya koyabilmelerinde yardımcı, güçlü tasarımları ile günden güne gelişim gösterdi. Alexis günlük yaşam tarzında zahmetsizce şık çizgilere bürünebilen stil ikonlarına ilham veren ileri görüşlü bir marka olma özelliği gösteriyor. Çok yönlü detaylarla süslenmiş zengin stillerdeki elbiseler, Alexis markasının imza görünümleri arasında yer alıyor. Dantel detayları, romantik ipek ve çarpıcı kumaşlar Alexis için mükemmel bir tuval görevi görüyor. Modernizmin kusursuz uygulamalarıyla Alexis, dünya çapında 250'den fazla butikte ve lüks showroomda satılan koleksiyonlarını başarıyla tüketicileri ile buluşturuyor.

Miami Rüzgarı
2008 yılında anne-kız Alexis ve Ana Barbara tarafından kurulan Alexis, ışıltılı parçalara zahmetsiz zarafete odaklanan, Miami merkezli bir markadır. Markanın zengin kumaşları, çarpıcı siluetleri ve zengin baskı kullanımı, kadınsı ve sofistike estetiğe hitap ediyor. Zarif bluzlar ve tulumlar ile birlikte dantel elbise ve üstler Alexis'in adından söz ettiren parçaları arasında yer alıyor.

YORUM