EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Leon Kısa Tulum

Dantel kumaş üzerine tırtıllı kenarlı tulum şort. %100 Polyester.

450,00 TL

BEDEN
BEDEN TABLOSU
Hangi beden olduğumu nasıl bilirim?
Aşağıda en yaygın olarak kullanılan ürün ölçüm terimlerinin tanımlarını listeledik. Size en uygun bedeni seçebilmeniz için kendi ölçülerinizi alırken aşağıdaki değerlerle karşılaştırmanızı öneririz.

Boy Ölçüleri
Elbiselerin boyu ayakkabınızın boyuna göre teyel sistemiyle yapılmaktadır. Teyel, iki ya da daha fazla kumaş üzerine yapılan geçici birleştirme işlemine “teyel” denir. Genellikle parçaları esas dikime hazırlamak için ön dikiş olarak yapılan, kolayca sökülen bir dikiş türüdür. Terziler, dikim işlemlerini kolaylaştırmak için kesin dikime geçmeden önce teyel ile tutturma yaparlar.


ŞEHİR
TARİH

Dantel kumaş üzerine tırtıllı kenarlı tulum şort. %100 Polyester.

GÖĞÜS:84- ekstra göğüs kabı takılır. BEL: 70 BASEN : 86 BOY :79 cm Boylarda teğel yapılmaktadır. Ayakkabı ölçünüze göre boy da kısaltma yapılmaktadır.

Alexis, 2008 yılında anne-kız; Ana ve Alexis Barbara tarafından kurulan üst düzey bir kadın giyim markasıdır. Birlikte, muhteşem bir güç ortaya koyan ikili, feminen, sofistike ve zarif şıklığı tüm yönleriyle kucaklayan bir kadın görünümü tasarlar. Alexis markasının ruhu, Ana ve Alexis'nin kişisel tarzını yansıtıyor. Dünya seyahatleri ve vintage tutkusunun yön verdiği stil tasarımları, estetik farkındalık ile dönüşerek markanın bugünkü haline gelmesine zemin hazırladı. Bu uzun ve büyüleyici yolculukta Alexis markası, stilini ortaya koymak isteyenlerin yanında oldu ve yepyeni görünümlerle onlara ilham verdi.

Alexis Tarzı
Alexis markası, çağdaş koleksiyonları, modern kadınlarla buluştururken, onların kendilerini ortaya koyabilmelerinde yardımcı, güçlü tasarımları ile günden güne gelişim gösterdi. Alexis günlük yaşam tarzında zahmetsizce şık çizgilere bürünebilen stil ikonlarına ilham veren ileri görüşlü bir marka olma özelliği gösteriyor. Çok yönlü detaylarla süslenmiş zengin stillerdeki elbiseler, Alexis markasının imza görünümleri arasında yer alıyor. Dantel detayları, romantik ipek ve çarpıcı kumaşlar Alexis için mükemmel bir tuval görevi görüyor. Modernizmin kusursuz uygulamalarıyla Alexis, dünya çapında 250'den fazla butikte ve lüks showroomda satılan koleksiyonlarını başarıyla tüketicileri ile buluşturuyor.

Miami Rüzgarı
2008 yılında anne-kız Alexis ve Ana Barbara tarafından kurulan Alexis, ışıltılı parçalara zahmetsiz zarafete odaklanan, Miami merkezli bir markadır. Markanın zengin kumaşları, çarpıcı siluetleri ve zengin baskı kullanımı, kadınsı ve sofistike estetiğe hitap ediyor. Zarif bluzlar ve tulumlar ile birlikte dantel elbise ve üstler Alexis'in adından söz ettiren parçaları arasında yer alıyor.

YORUM