Phillipa Beyaz Elbise

Kapalı yaka Yarım kol Dantel işlemeli Kısa iç astar Gizli Fermuar %80 Polyester %20 Pamuk Uzun Gece Elbisesi

750,00 TL

Satış Fiyatı
5.000,00 TL
BEDEN
BEDEN TABLOSU
Hangi beden olduğumu nasıl bilirim?
Aşağıda en yaygın olarak kullanılan ürün ölçüm terimlerinin tanımlarını listeledik. Size en uygun bedeni seçebilmeniz için kendi ölçülerinizi alırken aşağıdaki değerlerle karşılaştırmanızı öneririz.

Boy Ölçüleri
Elbiselerin boyu ayakkabınızın boyuna göre teyel sistemiyle yapılmaktadır. Teyel, iki ya da daha fazla kumaş üzerine yapılan geçici birleştirme işlemine “teyel” denir. Genellikle parçaları esas dikime hazırlamak için ön dikiş olarak yapılan, kolayca sökülen bir dikiş türüdür. Terziler, dikim işlemlerini kolaylaştırmak için kesin dikime geçmeden önce teyel ile tutturma yaparlar.


ŞEHİR
TARİH

Kapalı yaka Yarım kol Dantel işlemeli Kısa iç astar Gizli Fermuar %80 Polyester %20 Pamuk Uzun Gece Elbisesi

Göğüs:78 cm Göğüslere kap takılır Bel: 60 cm Basen: 114 cm Boy: 1.55 cm Boylarda teğel yapılmaktadır. Ayakkabı ölçünüze göre boy da kısaltma yapılmaktadır.

Alexis 2008 yılında anne kız olarak Ana ve Alexis Barbara tarafından kurulmuştur. Markanın ruhu, Ana ve Alexis'in kişisel tarzını yansıtır. Zengin elbiseler ve çok yönlü ayrıntılar, zengin bir şekilde dekore edilmiş danteller, romantik ipekler ve çarpıcı tekstiller için mükemmel bir tuval işlevi görür. Dünya çapında 250'den fazla butik ve lüks mağazada satılan koleksiyonları başarıya imza attı.

YORUM