EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Don't Be Shy Elbise

100% Polyester Astar: 100% Polyester

550,00 TL

BEDEN
BEDEN TABLOSU
Hangi beden olduğumu nasıl bilirim?
Aşağıda en yaygın olarak kullanılan ürün ölçüm terimlerinin tanımlarını listeledik. Size en uygun bedeni seçebilmeniz için kendi ölçülerinizi alırken aşağıdaki değerlerle karşılaştırmanızı öneririz.

Boy Ölçüleri
Elbiselerin boyu ayakkabınızın boyuna göre teyel sistemiyle yapılmaktadır. Teyel, iki ya da daha fazla kumaş üzerine yapılan geçici birleştirme işlemine “teyel” denir. Genellikle parçaları esas dikime hazırlamak için ön dikiş olarak yapılan, kolayca sökülen bir dikiş türüdür. Terziler, dikim işlemlerini kolaylaştırmak için kesin dikime geçmeden önce teyel ile tutturma yaparlar.


ŞEHİR
TARİH

100% Polyester Astar: 100% Polyester

ALICE MCCALL

Kariyerine Londra’da başlayan Alice McCall, eşsiz tasarımlarıyla katıldığı bir defile sonrası, adını tüm dünyaya duyurdu. Satışlarına Avustralya pazarında devam eden marka, zamanla Avustralya’nın en seçkin markalarından biri haline geldi. 

Alice McCall Elbiseleri

Alice McCall, çağdaş tasarımlarıyla göz alıcı bir koleksiyon ortaya koyuyor. Tasarımları ve kumaş tercihleri ile trendlere yön veren Alice McCall oldukça yenilikçi bir çizgiye sahip. Bu elbiseler, kokteyllerden davetlere her etkinliğe uygun bir şekilde kadın stiline eşlik ediyor.

Alice McCall Tarzı

Alice McCall tasarımları, eğlenceli görünümleriyle kadınların stiline renk katıyor. Tasarımlarda kullanılan tüller ve püsküller, Alice McCall kadınlarını hem neşeli hem de cesur bir görünüme kavuşturuyor. Sık sık organizasyonlara katılan ve stilleriyle etrafındakilere ilham veren kadınların tercihlerinden olan Alice McCall markası, göz alıcı şıklığı, trend tasarımlarla birleştiriyor ve dikkatleri üzerine çekiyor. 

Alice McCall Tasarımlarında Detaylar

Birbirinden güzel tasarımlarla düğünlerden kokteyllere kadar geniş bir yelpazede ürünler sunan Alice McCall, detaylarda farklılaşmayı başarıyor. Tasarımlarda kullanılan pul ve tül detaylar güçlü, özgür ve eğlenceli şehirli kadın imajını destekliyor. Elbiselerin etek ve göğüs kısımlarında gördüğümüz çoğunlukla hareketli kesimler Alice McCall’un göz alıcı cazibesini artıran noktalardan biri haline geliyor.

Alice McCall tasarımlarını, Davet Çok Elbisem Yok güvencesiyle stilinize taşıyabilirsiniz. En güzel etkinliklerde, tarzınızı en şık elbiselerle desteklemek ve Alice McCall’un eğlenceli görünümlerine ulaşmak DCEY sayesinde oldukça kolay. Davet Çok Elbisem Yok yeni sezon koleksiyonlarından Alice McCall tasarımlarını inceleyebilir, beğeninize göre seçeceğiniz tasarımlarla kusursuz bir görünüm yakalayabilirsiniz!

YORUM