EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Çiçek ve Tüy Detaylı Tül Gece Elbisesi

İnce askılı derin V yaka Siyah tül üzerine nokta taş işlemeleri , beyaz çiçek ve tüy detayları Asimetrik etek ucu kesimiyle Gözalıcı gece elbisesi

750,00 TL

Satış Fiyatı
12.000,00 TL
BEDEN
BEDEN TABLOSU
Hangi beden olduğumu nasıl bilirim?
Aşağıda en yaygın olarak kullanılan ürün ölçüm terimlerinin tanımlarını listeledik. Size en uygun bedeni seçebilmeniz için kendi ölçülerinizi alırken aşağıdaki değerlerle karşılaştırmanızı öneririz.

Boy Ölçüleri
Elbiselerin boyu ayakkabınızın boyuna göre teyel sistemiyle yapılmaktadır. Teyel, iki ya da daha fazla kumaş üzerine yapılan geçici birleştirme işlemine “teyel” denir. Genellikle parçaları esas dikime hazırlamak için ön dikiş olarak yapılan, kolayca sökülen bir dikiş türüdür. Terziler, dikim işlemlerini kolaylaştırmak için kesin dikime geçmeden önce teyel ile tutturma yaparlar.


ŞEHİR
TARİH

İnce askılı derin V yaka Siyah tül üzerine nokta taş işlemeleri , beyaz çiçek ve tüy detayları Asimetrik etek ucu kesimiyle Gözalıcı gece elbisesi

Amen Couture is a capsule inspired by AMEN’s iconic pieces. The exclusive collection is made up of sophisticated gowns and precious cocktail attire in sexual and strong shapes with rich textures and luxurious finishes. The collection is perfect for glamorous evenings and occasions.

1 YORUM