EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Pearl Choker

Kiralama Fiyatı 150,00 TL
ŞEHİR
TARİH
 • Ürün Detayları

  * Altın Tonlu Inci Choker *Kolye, incilerin organik yapısı nedeniyle benzersizdir. *Renk; Bej

 • Teslimat

  Online sitemizden verdiğiniz siparişler, teslimat tarihi olarak belirlediğiniz tarihte elinize ulaşması adına, teslimat tarihinden 2 gün önce kargoya verilir.

 • İade

  Siparişinizi iptal etmek isterseniz ürününüz size ulaştığında 1 iş günü içerisinde iptal edebilirsiniz.İptal ettiğiniz siparişin ücret iade süreci, ürün bize ulaştığı andan itibaren bankanız tarafından 2 iş günü içinde tamamlanmaktadır.

 • ANITA BERISHA Hakkında

  Anitaberisha

  Anitaberisha, kendi yaratıcısının ismi ile yükselen ve sanatı merkeze koymuş bir markadır.  El yapımı takılar tasarlayan 29 yaşındaki Anita Berisha tarafından 2016 yılında kuruldu. Genç tasarımcı Anita Berisha, çağdaş ve doğadan ilham alan takı tasarımları yaparak büyük beğeni gören Anitaberisha markasını gün geçtikçe geliştirdi. 

  Anitaberisha Markasının Kuruluşu

  Berisha, markasını 2016 yılında kurdu ve çevreye duyarlı mücevherler tasarlamak için doğal unsurlara büyük bir önem verdi. Kadın modasında sağlam bir yeri olan yenilikçi marka Anitaberisha’dan satın alınan takılar, birçok kişiden "Nereden aldın?" yorumunu duymaya yol açacak cinsten. Anitaberisha parlak incileri ve kristal parçaları klasik ama çağdaş bir bakışla yorumlayarak adeta bir sanat eseri haline getiriyor.

  Anitaberisha Takı Modelleri

  Beyaz zambak ve papatyalardan esinlenerek tasarladığı kreasyonlarında el sanatları kullanıyor. Zamansız klasiğe yeni bir bakış arıyorsanız, Anitaberisha markasının sizlere sunduğu doğallığıyla öne çıkan takıları görmek ve onlara erişmek için DCEY sitesini inceleyebilirsiniz. Kulaklarınıza bir çift Anitaberisha inci küpesi takarak en basit kombinlerinizi bile göz alıcı bir şıklığa dönüştürebilirsiniz. 

  Anitaberisha markası bir tasarımcının sanatını ve üretim süreçlerini göz önüne seren bir mara olma özelliği gösteriyor. Git gide gelişen bu marka kullanıcılarından takdir görerek büyüyor ve yepyeni ticari platformlarda yerini almaya devam ediyor. Anitaberisha marka küpeler kişilerin kendilerini daha doğru bir şekilde ifade etmelerini sağlıyor. Anitaberisha, yaz görünümleri için en eşsiz parçaların bulunduğu bir takı markası. Gerdanlık ve gelinlik takıları modelleri ile de dikkat çeken Anitaberisha çiçekli küpe sevenlere inanılmaz seçenekler sunuyor.

  Anitaberisha Markasının Misyonu

  Anitaberisha markası müşterileri tarafından büyük bir ilgi ile her mecraadan takip ediliyor. Anita Berisha'nın "giyilebilir sanat" olarak nitelendirdiği takılar geniş bir kitlenin hayranlığını kazanmış durumda. 2016 yılında New York'ta kendi kendine çalışan tasarımcı Anita Berisha tarafından kurulan bu marka, farklı materyaller ve dokular kullanarak oluşturulan takı tasarımlarını kullanıcıları ile buluşturuyor. Bu materyaller geri dönüştürüldüğünden ve zamanın testine dayanabildiğinden her koleksiyonun kendine özgü bir hikayesi de bulunuyor.

  Anitaberisha markasını ünlü isimler de takip ediyor ve farklı küpe modellerini incelemeden geçmiyorlar. Mücevher ve sanatı birleştiren tasarımları ile Anitaberisha, dünya çapında ilgi gören bir takı markasıdır. 

YORUM