EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Palm Çanta

Kiralama Fiyatı 350,00 TL
ŞEHİR
TARİH
 • Ürün Detayları

  Rafya Ve Saman Nakış İşlemeli Ahşap Kulplu El Çantası Astar: Bej Canvass En: 18 cm Boy: 18 cm Genişlik: 15 cm

 • Teslimat

  Online sitemizden verdiğiniz siparişler, teslimat tarihi olarak belirlediğiniz tarihte elinize ulaşması adına, teslimat tarihinden 2 gün önce kargoya verilir.

 • İade

  Siparişinizi iptal etmek isterseniz ürününüz size ulaştığında 1 iş günü içerisinde iptal edebilirsiniz.İptal ettiğiniz siparişin ücret iade süreci, ürün bize ulaştığı andan itibaren bankanız tarafından 2 iş günü içinde tamamlanmaktadır.

 • ARANAZ Hakkında

  Aranaz

  Müşterileri arasında bir değil iki kraliçe bulunan Amina Aranaz, kraliçelere layık çizgisiyle tanınır. Aranaz markası Belçika Kraliçesi Mathilda ve Hollanda Kraliçesi Maxima’nın beğenilerini toplayan bir marka olmuştu.

  Aranaz Markasının Kuruluşu 

  Markanın kurucusu Amina Aranaz için annesi Becky inanılmaz bir fırsattı ve onun markanın gelişiminde de büyük yardımı oldu. Becky, 80’lerden beri hasır çantalar üretiyordu ancak o zamanlar ürünleri tüm dünyaya yabancı bir etiket altında satılmaktaydı. Bu noktadan sonra, yıllarca ihracat sektöründe çalıştıktan sonra artık sıra kendi markaları altında çalışmaya gelmişti. 

  Markanın kurucusu Amina’nın annesi Becky, ürünler ve kaynaklar hakkında inanılmaz bir bilgi birikimine sahip olduğundan Amina işin satış kısmına odaklandı. Hasır çanta üretmek Amina’nın annesi için çok kolaydı ve adeta artık bir alışkanlık haline gelmişti. 2013’te baş tasarımcı ve yaratıcı direktörlük görevlerini üstlenen Amina, onun öncesinde genelde kardeşleri ile birlikte işin satış ve piyasa kısmıyla ilgileniyordu.

  Aranaz Hasır Çantalarının Özellikleri

  İhracat piyasasına girmek Aranaz ailesinin listesindeki bir sonraki hedefti. Tabii ki CITEM’in Manila Wear programına katılmaları ile birlikte bu mümkün hale geldi. Çünkü bu sayede çok daha geniş bir kitleye hitap edebileceklerdi. Bu planların gerçekleşmesinin ardından daha yüksek profillerdeki yurt dışı gösterimleri yapılmaya başlandı.

  Amina Aranaz’a göre müşteriler ürünlerdeki enerjiyi sevmişti. Ve tabi ki “doku ve dokunuşların zengin karışımı”nı beğenmişlerdi. Hasır çantaların tarzları Aranaz markasının tanımlayıcı noktası oldu. Bu hasır çanta modelleri için kullanılan malzemeler rafya ve abaka gibi doğal ürünlerdir. Ayrıca solihiya gibi geleneksel örgü modelleri ve daha başka el sanatları da hasır çanta tarzlarını tamamlayan ve tanımlayan noktalar oldu.

  Aranaz Hasır Çanta Modelleri

  Aranaz, Manila FAME’in en son gösterisinde konuklar için iki koleksiyon hazırladı. 2018 İlkbahar-Yaz koleksiyonu “Sunset Dreams”in ve 2019 Tatil sezonu için ayrıca bir koleksiyon olan “Geo Garden”ın ön gösterimleri yapıldı. “Sunset Dreams” için markanın alışılagelmiş renklerinden olan pastel tonlar tercih edildi. Amina’ya göre “Geo Garden” ise “çok daha deneysel” bir stildeydi. Ayrıca hasır çanta renklerinde siyah, mavi, koyu kırmızı gibi daha koyu tonlara ağırlık vermek, yeni formlar oluşturmak, doğadan yakalanabilen geometrik dokunuşlar eklemek çanta modellerinde çeşitlilik sağlamaya olanak tanıdı.

  Aranaz markasında farklı renk veya formlarda bir çanta yada el portföyüne rastlayabilirsiniz ama önüne geçilemeyen o enerjik ruh her üründe ve her zaman orada olacaktır.

YORUM