EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Luna Asimetrik Mini Elbise

Fiyat 500,00 TL
Beden ölçüsü seç BEDEN TABLOSU
BEDEN TABLOSU
Hangi beden olduğumu nasıl bilirim?
Aşağıda en yaygın olarak kullanılan ürün ölçüm terimlerinin tanımlarını listeledik. Size en uygun bedeni seçebilmeniz için kendi ölçülerinizi alırken aşağıdaki değerlerle karşılaştırmanızı öneririz.

Boy Ölçüleri
Elbiselerin boyu ayakkabınızın boyuna göre teyel sistemiyle yapılmaktadır. Teyel, iki ya da daha fazla kumaş üzerine yapılan geçici birleştirme işlemine “teyel” denir. Genellikle parçaları esas dikime hazırlamak için ön dikiş olarak yapılan, kolayca sökülen bir dikiş türüdür. Terziler, dikim işlemlerini kolaylaştırmak için kesin dikime geçmeden önce teyel ile tutturma yaparlar.


  • Ürün Detayları

    Metalik Kumaştan Oluşan Asimetrik Kesimli Tamamen Astarlı Uzun Kollu Kokteyl Elbisesi Renk; Gümüş Yalnızca Kuru Temizleme Yapılır.

  • ATOIR Hakkında

    Vizyoner, unutulmaz tasarımlar için 'ilk görüşte aşk' gizemi. Atoir, incelik ve büyüme yolculuğu, Cynthia Farchione'nin saygın tasarım nesirinden oluşan yüksek bir kıyafet keşfi. Her koleksiyon, mimari çizgileri ve sadeliği, sonuçta uyumlu bir aralık oluşturan farklı kişiliğe sahip trend temelli öğelerle harmanlar. Atoir'in imza stili sadece kıyafetle değil, etiketin her alanında, kampanya görüntüleri, stil ve gösteri odası deneyimi içinde ifade edilir. Her koleksiyon, amaçlı bir niyetle geniş bir birbirine bağlılığın tasarım öyküsünü takip eder.

1 YORUM