EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Luna Straw Hat

Fiyat 750,00 TL
Hangi beden olduğumu nasıl bilirim?
Aşağıda en yaygın olarak kullanılan ürün ölçüm terimlerinin tanımlarını listeledik. Size en uygun bedeni seçebilmeniz için kendi ölçülerinizi alırken aşağıdaki değerlerle karşılaştırmanızı öneririz.

Boy Ölçüleri
Elbiselerin boyu ayakkabınızın boyuna göre teyel sistemiyle yapılmaktadır. Teyel, iki ya da daha fazla kumaş üzerine yapılan geçici birleştirme işlemine “teyel” denir. Genellikle parçaları esas dikime hazırlamak için ön dikiş olarak yapılan, kolayca sökülen bir dikiş türüdür. Terziler, dikim işlemlerini kolaylaştırmak için kesin dikime geçmeden önce teyel ile tutturma yaparlar.


  • Ürün Detayları

    Luna Sunhat is made of sisal straw and contains a printed silky scarf fixed on the crown. details: - Sisal straw. - The scarf is fixed on the top. - One size. - Crown height is 12.5cm. - Mouth size is 11.5cm..

  • AVENUE THE LABEL Hakkında

    Avenue, Avustralya'nın Sidney kentindeki en iyi arkadaşlar Jessie Shand ve Gab Weinstock tarafından tasarlandı ve tasarlandı. Tuhafiye pazarındaki bir boşluğu keşfeden tasarım ikilisinin, modern kadına hitap eden çağdaş, lüks şapkalar yaratma vizyonu vardı.
    Tasarımcıların ayırt edici estetiği, etraflarındaki güçlü kadınlar tarafından derinden kök salmıştır. “Annelerimiz, kız kardeşlerimiz ve dostlarımız sürekli bize ilham veriyor”. Koleksiyonları, sessizce kendine güvenen ve şiddetle kadınsı olan sofistike kadınla özdeşleşiyor.
    Jessie ve Gab üniversitede birlikte Moda ve Tekstil Tasarımı okudu ve mezun olduktan sonra Avenue'yı kurmadan önce önde gelen Avustralya etiketlerinde bağımsız olarak çalıştı. Etiketin ilk koleksiyonu 2017 yılında piyasaya sürüldü ve şu anda Avustralya ve ABD'nin önde gelen butiklerinde stoklanıyor.

YORUM