EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

ATTICO

ATTICO İÇİN 2 SONUÇ BULUNDU.


image1xxl

ATTICO

Satış Fiyatı : 8.500,00 TL

650,00 TL

ATTICO

Dünyanın sayılı moda şehirlerinden biri olan Milano’da kurulan Attico markası, elegan İtalyan stilinden ilham alırken dünya modasına da öncülük ediyor. Marka tasarımcıları, oluşturdukları koleksiyonları “cazibe ve ışıltıya olan aşk” teması altında işliyorlar. Yani, göz alıcılık ve şıklık Attico markasının kimliğini oluşturuyor.

Attico Stili

Kendinden emin ve güçlü duruşlarını, stillleri ile destekleyen kadınların favorilerinden olan Attico,  kadınların güç ve güzelliklerini birlikte ortaya çıkararak oldukça dikkat çekici tasarımlar oluşturuyor. Gündüz kombinlerini geceye taşımak için birebir olan Attico, şıklık ve kalitede ise rakip tanımıyor.

Attico Elbiseleri

Attico markası dünya modasının güçlü öncülerinden olduğundan, koleksiyonları en son trendleri içinde barındırıyor. Elbiselerde saten ve payetli kumaşlarla oldukça güçlü tasarımlar oluşturan Attico, bu tasarımları hem gündüz hem gece etkinliklerine uyarlayabiliyor. Bununla birlikte, nişanlardan düğünlere, kokteyllerden galalara kadar hepsi birbirinden şık etkinliklerde giyilebilecek Attico elbiseler kadınların favorileri olmaya devam ediyor.

Attico Farkı

Renklerin, gençliğin ve dinamizmin enerjisini koleksiyonlarına yansıtan Attico koleksiyonlarında birbirinden şık elbiseler yer alıyor. Kumaş seçiminden, taş detaylarına; büzgülerden kruvaze tasarımlara kadar birbirinden farklı birçok detay Attico elbiselerinde hayal edilemeyecek bir ahenkle buluşuyor. Attico, bu detayları başka markaların tasarımlarının aksine oldukça farklı şekilde bir araya getirerek göz alıcı bir tasarım ortaya çıkarıyor. 

Birbirinden güzel Attico elbiselerine Davet Çok Elbisem Yok kalitesiyle ulaşabilir, göz alıcı görünümüzü oluşturmak üzere ister kiralayabilir, isterseniz de gardırobunuzda bu güzel elbiseler için yer açabilirsiniz!