EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

MISHA COLLECTION

MISHA COLLECTION markasında hiç ürün bulunamadı.

MISHA COLLECTION İÇİN 0 SONUÇ BULUNDU.


MISHA COLLECTION

2013 yılında Michelle Aznavoryan tarafından kurulan MISHA, Avustralya'nın Melbourne şehrinde bulunan bağımsız bir lüks moda markasıdır.Eşsiz giyim, ev içi baskılar ve kusursuz terzilik konularında uzmanlaşan MISHA felsefesi, modern kadınlar için tasarlanmış uygun fiyatlı lüks üzerine kurulmuştur.
MISHA, hem New York Moda Haftası hem de Mercedes-Benz Moda Haftası Avustralya'daki ilk maçlarından, uluslararası süper model Bella Hadid ve Jourdan Dunn ile nefes kesen işbirlikleri için dünya çapında dalgalar yaptı.
İlk günden itibaren MISHA, Avustralya lüks ihracatında büyük bir yoğunlukla genişledi. 90'dan fazla butik stokçusu ve perakende santralleri ile başarılı ortaklıklarıyla MISHA, Avustralya, Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Orta Doğu ve Asya'yı kapsayan küresel ölçekte yerini sağlamlaştırdı.MİSHA etiketi, fırsatlardan, gündelik ve giyimden takılara ve ayakkabılara kadar genişleyen ürün kategorileriyle, altta yatan lüksün havasıyla samimi ve zahmetsiz bir estetik içeriyor.

mış uygun fiyatlı lüks üzerine kurulmuştur.