EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

ALEXANDRA GRECCO

ALEXANDRA GRECCO İÇİN 1 SONUÇ BULUNDU.


image1xxl

ALEXANDRA GRECCO

Satış Fiyatı : 28.000,00 TL

4.000,00 TL

ALEXANDRA GRECCO

ALEXANDRA GRECCO

Alexandra Grecco, modern detayları kullanarak çabasız bir şıklık ortaya koyuyor. Marka mottosunda da belirttiği gibi; eşsiz, ferah ve feminen gelinlikler tasarlıyor. Markaya adını veren tasarımcı Alexandra Grecco, kendi için gelinlik ararken istediği tarzda bir tasarım bulamamış. Kolları sıvamış ve hayalindeki gelinlik için çalışmalara başlamış. Bundan öyle büyük keyif almış ki, düğününden sonra gelen pozitif yorumlara da kulak verip kendi showroom’unu açmaya karar vermiş. O günden bu yana modaya ve şıklığa yepyeni trendler ve bakış açıları katmaya devam ediyor.

Alexandra Grecco Stili

Alexandra Grecco, geleneksel gelinlik konseptinden kopmadan çağdaş bakış açısıylabezenmiş birbirinden güzel tasarımlar oluşturuyor. Son dönemin gelinlik trendlerini keşfetmek için Alexandra Grecco koleksiyonuna bir göz atmak yeterli. Zira kendisi gelin dünyasına dair en ufak gelişmeyi bile takip ediyor ve her trendi en sofistike hali ile tasarımlarına taşıyor.

Alexandra Grecco Gelinlikleri

Yeni nesil gelinlerin beklentilerini oldukça şık bir şekilde yanıtlayan Alexandra Grecco gelinlikleri, zarafeti sofistike çizgisiyle bir araya getiriyor. Geleneksel tasarımları modern dokunuşlarla harmanlayarak şıklığı ile göz kamaştıran gelinlikler ortaya çıkarıyor.

Alexandra Grecco Farkı

Alexandra Grecco gelinlikleri, klasik kabarık gelinlik tasarımlarının dışına çıkan, zarif bir görünüm sunuyor. Sunduğu A kesim gelinlikler ile gelinlere konforlu bir şıklığın kapılarını aralıyor. Dikkat çekici taş detayları, tüller, püsküller, inciler gibi yeni trendleri takip eden detaylarıyla herkesi kendine hayran bırakıyor. 

Alexandra Grecco gelinlikleri, Davet Çok Elbisem Yok kalitesi ve güvencesiyle gelinlere harika bir gün yaşatmayı hedefliyor. Stilinizi yansıtacak en güzel gelinliği bu koleksiyonda bulabilir, DCEY Bridal showroom’unda deneyebilir ve enfes bir görünüm yakalayabilirsiniz.