EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

ALEXANDRE TEREKHOV

ALEXANDRE TEREKHOV İÇİN 2 SONUÇ BULUNDU.


ALEXANDRE TEREKHOV

ALEXANDER TEREKHOV

Atelier Moscow- Alexander Terekhov markası 2010 yılında Moskova’da kurulduktan sonra hızla dünyaya açılmış bir markadır. Marka tasarımcısı Alexander Terekhov’un tasarımları ise moda dünyasında sıklıkla konuşulan, oldukça sıradışı tasarımlardır. Marka, kadınların günlük giyimlerinden gece şıklıklarına kadar her anlarında yanında olabilecek çeşitlilikte kataloglar sunar. 

Alexander Terekhov Stili

Alexander Terekhov tasarımlarının bir ruhu vardır. Dinamik, modern ve şehirli kadının stilini, enerjik bir ruhla yansıtan Alexander Terekhov markası, kadınların yoğun yaşantılarının arasında onlara kendilerini iyi hissettiren, enerjik parçalar tasarlar. Bu markanın tasarımları; renk seçimlerinden kumaş seçimlerine; kumaş kesimlerinden kullanılan en ufak detaya kadar incelendiğinde, tasarımların oldukça genç ve dinamik yapısı göze çarpar.

Alexander Terekhov Elbiseleri

Alexander Terekhov elbiseleri, adeta modanın göz alıcı, dikkat çekici kadını gibidir. Koleksiyonlarında yeni sezonun trendlerine göz kırpan göz alıcı detayları barındırır. Alexander Terekhov elbiseleri birçok organizasyona uyum sağlarken, dikkatleri de üzerinde toplar. Markanın en dikkat çekici tasarımlarından olup elbise konseptinde çığır açacak olan ceket elbiseler de, Alexander Terekhov liderliğindeki marka tasarımcılarının harikalar yarattığı bir diğer parçadır. Alexander Terekhov kataloglarında birbirinden şık ve rengarenk ceket elbiseler bulunabilir.

Alexander Terekhov Farkı

Alexander Terekhov ve beraberindeki marka tasarımcıları, modern bakış açılarıyla tasarladıkları parçaları, göz alıcı detaylarla süsleyerek markayı moda camiasında farklılaştırıyor. Marka; büyük kemerler, taş detayları, kumaş kesimleri gibi birçok ustaca kullanılan detayla dikkat çekmekle kalmıyor, aynı zamanda dünya modasına öncülük ediyor. 

Alexander Terekhov tasarımlarına, DCEY güvencesiyle ulaşabilir, beğeninize en uygun parçayı seçebilir, kiralayabilir veya satın alarak dolabınızda onlara yer açabilirsiniz.