EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

AMEN COUTURE

AMEN COUTURE İÇİN 6 SONUÇ BULUNDU.


AMEN COUTURE

AMEN COUTURE

AMEN’in ikonik eserlerinden ilham alan Amen Couture koleksiyonu, zengin dokular ve görünümlerle oluşturulmuş özgün tasarımlardan oluşuyor. Tasarımlar, gündüz etkinliklerini muhteşem gece etkinliklerine  taşıyabiliyor. Amen Couture elbiseleri; modern, stil sahibi ve iddialı kadınlara hitap ediyor.

Amen Couture Elbiseleri

Amen Couture elbiseleri, organizasyonlar arasında adeta koşuşturan kadınlar için oldukça güzel bir alternatif. Gündüz etkinliklerinde giyilebilecek olan şık Amen Couture elbiseleri, geceye de iddalı bir görünümle taşınabiliyor. Amen Couture koleksiyonu, oldukça şık gece elbiseleri, dikkatleri üzerine çeken parti elbiseleri, kokteyl ve davet elbiseleri gibi birçok tasarımı da içinde bulunduruyor.

Amen Couture Tarzı

Amen Couture, modern, seksi ve güçlü kadının stilini ifade ediyor. Bu koleksiyon, çağdaş kadının güçlü duruşunu göz alıcı detaylarla bezeyerek kadınların beğenilerine sunuyor. Amen Couture koleksiyonu, oldukça dikkat çekici ve iddialı bir tarza sahip olan, her etkinlikte dikkat çekmek isteyen kadınlar için akılda kalıcı ikonik parçalardan oluşuyor. 

Amen Couture Farkı

Amen Couture, dünya çapında ses getirmiş tasarımlarla güçlü bir moda anlayışına sahip olduğunu gözler önüne seriyor. Amen Couture’da sıklıkla kullanılan detaylar, göz alıcı elbiselere sofistike bir zarafet katıyor. Işıltılar, payetler ve tüllerle süslenmiş bu elbiseler, düğünlerden davetlere her ortamda farkını belli edecek göz alıcı bir şıklık sunuyor. 

Amen Couture elbiselerini, Davet Çok Elbisem Yok kataloğunda bulabilir, showroom’unda deneyebilir ve göz alıcı bir görünüme kavuşabilirsiniz. En güzel etkinliklerinizde kendinizi en iyi hissedeceğiniz Amen Couture koleksiyonuna göz atabilir, DCEY stil danışmanlığıyla mükemmel bir stil yaratabilirsiniz.