EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

ELIZABETH FILLMORE

ELIZABETH FILLMORE markasında hiç ürün bulunamadı.

ELIZABETH FILLMORE İÇİN 0 SONUÇ BULUNDU.


ELIZABETH FILLMORE

ELIZABETH FILLMORE

Adını markanın baş tasarımcısından alan Elizabeth Fillmore markası, 1999 yılında New York’ta kuruldu. 1993 yılında dizayn eğitimini tamamlayan Elizabeth Fillmore, kendi koleksiyonunu yaratma tutkusuyla, öncelikle kadınlar için şık gece elbiseleri tasarlayarak başladı. Hislerini tasarımlarıyla ifade eden Elizabeth Fillmore, tutkusunun peşinden giderken kendini gelinlik dünyasının tam da ortasında buldu. Koleksiyonunu gece elbiselerinden gelinliklere genişlettiğinden beri tasarım yapmaktan çok daha mutlu olduğunu belirten Elizabeth Fillmore’un bu tutkusu, tasarladığı birbirinden güzel gelinliklere yansımaya devam ediyor.

Elizabeth Fillmore Stili

Elizabeth Fillmore koleksiyonları incelendiğinde, ilk olarak tasarımlarının sofistike duruşları  göze çarpıyor. Bu markanın tasarımları, adeta geçmişe meydan okuyan, modern ve güçlü kadınların stilini yansıtıyor. Elizabeth Fillmore, birbirinden güzel tasarımını, düğünlerinde elegan bir stil yansıtmak isteyen gelinlerin beğenilerine sunuyor.

Elizabeth Fillmore Gelinlikleri

Elizabeth Fillmore, geçmişteki kabarık prenses kesim gelinlik stiline meydan okuyarak, a kesim ve balık kesim gelinlikleriyle dikkatleri topluyor. Modern gelinlik kesimlerini, son trendlerden saten veya ışıltılı kumaşlarla tamamlayarak gelinliklere yeni bir bakış açısı getiriyor. Danteller, çiçekler ve simler Elizabeth Fillmore tasarımlarında, daha önce hiç kullanılmadıkları kadar güzel kullanılarak, gelinliklerin şıklığına eşlik ediyorlar. 

 Elizabeth Fillmore ile Detaylar

Elizabeth Fillmore gelinlikleri kumaş seçiminden kesimine; dekolte derinliğinden işlemesine kadar birçok detayıyla özenle hazırlanıyor. En göz alıcı detaylardan olan taşlar, danteller, işlemeler ve çiçekler ile şıklığına şıklık katılan birbirinden güzel onlarca gelinlik, gelinlerin en mutlu günlerinde yüzlerine bir gülümseme kondurmak için beğenilerine sunuluyor.

Siz de Elizabeth Fillmore gelinliklerine Davet Çok Elbisem Yok kalitesiyle ulaşabilir, beğeninize uygun gelinliği seçebilir, kiralayabilir veya satın alabilir ve etrafa gülücükler saçabilirsiniz.