EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

IDAN COHEN

IDAN COHEN markasında hiç ürün bulunamadı.

IDAN COHEN İÇİN 0 SONUÇ BULUNDU.


IDAN COHEN

IDAN COHEN

Adını markaya da vermiş olan marka tasarımcısı Idan Cohen, İsrail’de doğdu. Ailenin denim fabrikası, Idan’ın da modayla içli dışlı olmasına sebep oldu. Ailesinin denim fabrikasında tasarımcı olarak çalışan Idan, sonraları asıl tutkusunun gelinlikler olduğuna karar vererek, enerjisini bu alanda tasarımlar yapmaya yöneltti. Londra’da aldığı eğitimin ardından, 2012’de, Tel Aviv’de ilk atölyesini kurarak gelinlik alanına giriş yaptı. 2012’den beri güçlenerek gelinlik dünyasında kendine büyük bir yer edinen Idan Cohen, sıra dışı tasarımlarıyla ses getiriyor.

Idan Cohen Stili

Idan Cohen, çok ve sık üretimin tersine, kişiye özel üretimi benimsiyor. Bu da, markanın tasarımlarının özenli ve fazlasıyla sofistike bir stile sahip olmasını sağlıyor. Marka, yeni nesil gelinlik tasarımlarının öncülerinden olduğundan, en yeni trendler ve gelecek sezonun gelinlik modasını belirleyecek detaylar, Idan Cohen gelinliklerine hemen yansıyor. Idan Cohen gelinliği tercih eden gelinler; hayatlarının en özel günü olan düğün günlerinde modern, şık ve sofistike bir görünüm yakalayabiliyor.

Idan Cohen Gelinlikleri

Idan Cohen gelinliklerini diğer markalardan ayıran en önemli özellik, sınırlı sayılı olmasından kaynaklanan, her tasarımın eşsiz güzelliğidir! Idan Cohen markasında, birçok zevke hitap eden, dikişi ve kesimiyle moda camiasının takdirini kazanmış tasarımlar yer alır.

Idan Cohen Markasında Detaylar

Idan Cohen, gelinlikleri temel tasarımda sade tutup, üzerine işledikleri detaylarla zenginleştiren bir markadır. Danteller, işlemeler, taşlar, pullar gibi birçok detay, Idan Cohen gelinliklerinde ustaca kullanılır. Bu zarif detaylarla oluşturulmuş birbirinden güzel gelinlikler, Idan Cohen kataloglarında gelinlerin beğenilerine sunulur.

Siz de benzersiz ve farklı olmaktan korkmuyorsanız Idan Cohen gelinliklerini Davet Çok Elbisem Yok showroom’unda deneyebilir ve en mutlu gününüzde ışıldamak için ister kiralayabilir, isterseniz de satın alabilirsiniz.