EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

JACK SULLIVAN

JACK SULLIVAN markasında hiç ürün bulunamadı.

JACK SULLIVAN İÇİN 0 SONUÇ BULUNDU.


JACK SULLIVAN

JACK SULLIVAN

Avustralya’nın Brisbane kentinde doğup büyüyen Jack Sullivan, ödüllü ve dünyaca ünlü bir tasarımcısı olan Wendy Sullivan’ın oğludur. Annesinin moda dünyasındaki yoğun yaşam şekli sayesinde modayla tanışan Jack Sullivan, bu konuda eğitimlerini tamamladıktan sonra, annesinin markasında çalışmaya başladı. Bir gün not defterine karaladığı tasarımla Queensland Bride Magazine dergisine kapak olan Jack Sullivan, kendindeki eşsiz moda anlayışının farkında vararak, geçmişin zarafet dolu tavrı ile ve modern dünyanın oyunbaz havasını bir araya getirmeye karar verdi. Ardından, bu iki farklı devri bir araya getirdiği, bambaşka bir çizgi yarattığı ve kendi adını verdiği Jack Sullivan markasını kurdu. Marka, kurulduğu günden bu yana güçlenerek, moda camiasında ve gelin adayları arasında beğeni toplamaya devam ediyor.

Jack Sullivan Stili

Jack Sullivan, geçmiş dönemin en önemli tasarımcılarından olan Wendy Sullivan’dan aldığı eğitimle markasının temelini oldukça sağlam bir temele oturttu. Modern dünyanın beklentilerine kulak verip tasarımlarını şekillendirirken, geçmişin romantik havasından da asla vazgeçmedi. Bu sebeple markanın stilini romantik ve bir o kadar da çağdaş olarak özetlemek oldukça yerindedir. 

Jack Sullivan Gelinlikleri

Jack Sullivan, her gelinin kendine has istekleri olduğunu bilerek tasarımlar hazırlayan ve gelinlerini mutlu etmeyi başaran bir markadır. Jack Sullivan gelinlikleri, zerafet ve şıklığı göz alıcı tasarımlarda buluşturur. Genellikle A  kesim ve balık model gelinlikler tasarlayarak zarif bir görünüm hedefler. Bu zarif görünüm ustaca kullanılan detaylar sayesinde birbirinden farklı ve şık tasarımlara dönüşür.

Jack Sullivan Gelinliklerinde Detaylar

Jack Sullivan, zarafeti temel alan stiline uyum sağlayacak birbirinden güzel detaylarla gelinliklerini zenginleştirir.  Tasarımcı; danteller, işlemeler, çiçekler gibi güçlü parçaları gelinliklerine işleyerek, gelin adaylarının favori markalarından biri olmayı başarır.

Jack Sullivan gelinliklerini websitemizden inceleyebilir, randevunuzu oluşturup DCEY Bridal showroom’unda deneyebilir ve sizi en mutlu edecek gelinliğe kolayca ulaşabilirsiniz.