EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

JADED LONDON

JADED LONDON markasında hiç ürün bulunamadı.

JADED LONDON İÇİN 0 SONUÇ BULUNDU.


JADED LONDON

Jaded London, Beyonce, Taylor Swift ve Cara Delevingne gibi isimler tarafından hızla Londra'nın en sıcak sokak markalarından biri haline geliyor ve renkli, kentsel tasarımlarıyla anında tanınır hale geldi.

2013 yılında kardeş ikili Jade ve Grant Goulden tarafından kurulan onların yenilikçi tasarımları ve en son trendleri, onlara cesur, benzersiz ve cesur tasarımlarıyla “sınırları aşmaktan korkmadıkları” için özel bir sosyal medya takipçisi ordusu ve dünya çapında bir müşteri tabanı kazandırdı. kapüşonlular, koşucular, kısa üstler, tişörtler, şortlar ve elbiselerde görülen renkli baskılar.

Londra merkezli şirket, Jaded Man altında kadın giyimi, mayo ve erkek giyimi sunarak moda e-ticaretinde kilit oyuncular haline geldi ve kardeşler kendi moda imparatorluklarını inşa etmek için yan yana çalışıyorlar. Burberry ve Vera Wang gibi tasarım evleriyle çalışma deneyimine sahip eski bir Asos alıcısı olan Jade, markanın kadın giyimine ve yüzmeye odaklanırken, erkek kardeşi Grant markanın tüm erkek giyimini yönetiyor.