EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

JANE HILL

JANE HILL İÇİN 6 SONUÇ BULUNDU.


JANE HILL

Jane Hill Gelinlikleri
Jane Hill, adını yaratıcı tasarımcısından alan bir markadır. Markanın doğuşundan bugünkü haline gelene kadar geçen zaman boyunca Jane Hill tasarım sürecindeki mükemmeliyetçilik anlayışından hiçbir zaman kopulmamıştır. Jane Hill markasında gelinliklerin her biri özel olarak tasarlanır ve dikilir. İşçiliğinden kesimine, kullanılacak kumaşından işlemesine kadar her detay dikkatle planlanır ve uygulanır. Bu sayede farklı, kusursuz ve eşsiz gelinlik tasarımları ortaya çıkar. Kaliteden zerre ödün verilmeyen, her biri adeta bir sanat eserini anımsatan bu gelinlikler gören herkesi büyülüyor.
Jane Hill Stili
Jane Hill koleksiyonlarında kusursuz bir şıklıktan bahsedilebilir. Jane Hill gelinlikleri, sade fakat bir o kadar da şıktır. Yeni sezonlarda gelinlerin gelinliklerde en çok aradığı özelliklerden biri olan sade tasarımlara eşlik eden özel işleme detayları ile adeta büyüler.
Jane Hill Gelinliklerinde Göz Alıcı Detaylar
Jane Hill gelinlikleri, kullanılan güçlü detaylar ile görenleri kendine hayran bırakır. İnce askılar ve derin dekoltelerin özenle işlenmesiyle, birbirinden şık görünümler elde edilir. Zarif danteller ise, Jane Hill gelinliklerinin olmazsa olmazlarından. Kullanılan danteller, gelinlik tasarımlarında yaratılan harikalarla birleştiğinde; her tasarımıyla büyüleyen bir koleksiyon ortaya çıkar.
Siz de en güzel gününüzde, harika bir Jane Hill gelinliği ile yılın en zarif gelinlerinden biri olmak istiyorsanız; Davet Çok Elbisem Yok güvencesi ve stil danışmanlığıyla Jane Hill tasarımı gelinliğinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.