EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

JENNIFER BEHR

JENNIFER BEHR markasında hiç ürün bulunamadı.

JENNIFER BEHR İÇİN 0 SONUÇ BULUNDU.


JENNIFER BEHR

İhtişamın, kraliyetin ve resmi törenlerin göstergesi olan zengin ve güçlü detaylardan ilham alan Jennifer Behr, iyi tasarlanmış aksesuarların tılsımlı gücüne inanıyor. Külkedisinin ayakkabıları, kral ve kraliçelerin taçları onları farklı tarih boyunca farklı kıldı ve sembolleri oldu. Jennifer Behr’ın tasarladığı aksesuarlar da bugün piyasada bulunan en lüks parçalar arasında yer alıyor.

Jennifer Behr Marka Öyküsü
Heykel ve sanat tarihi konusunda eğitim alan Jennifer, küçük bir tuhafiye dükkanında özel aksesuarlar tasarlamaya başladı ve kendini günden güne geliştirdi. Bu yeteneği, Jennifer'ın 2001'de kuaför Frédéric Fekkai için saç aksesuarı koleksiyonunu tasarlamasına yol açtı. Jennifer Behr, 2005 yılında kendine özgü, lüks saç aksesuarı koleksiyonunu tanıttı. O zamandan beri koleksiyon bir dizi baştan çıkarıcı taç, mücevher ve kemer içerecek şekilde büyüdü. Jennifer’ın Bergdorf Goodman’daki bir alıcısı onu, tasarladığı ürünleri daha görmeden satın almaya söz vererek kendi koleksiyonunu kurmaya teşvik etti. Böylece Jennifer kendi markasını oluşturdu.

Jennifer Behr Tasarım Serüveni
Jennifer, her sezon, ustalıkla ve özenle New York'ta çeşitli malzemeleri bir araya getirerek tasarımlarına can veriyor. Karmaşık aksesuarları tasarlamak bazen saatler alabiliyor ve Jennifer’ın kaliteye olan bağlılığı kolayca fark edilebiliyor. Her bir tasarım parça, takıldığında canlanmayı bekleyen özel bir eser niteliğinde. Swarovski kristalleri elle işleniyor ve çiçek yaprakları bir çift cımbız kullanılarak titizlikle kıvrılıyor, böylece tüm yapılar organik bir şekil alarak bütünü meydana getiriyorlar. Tüm ürünler baştan sona Manhattan ve Brooklyn'deki bir atölye çalışmasında yapılıyor ve Greenpoint, Brooklyn stüdyosunda tamamlanıyor.

Jennifer Behr Hayranları
Jennifer'ın tasarımları ve işçilik kalitesi onu Amy Adams, Jessica Biel, Helena Christensen, Alexa Chung, Lauren Conrad, Fanning kızkardeşler, Lady Gaga, Maggie Gyllenhaal, Kardashian kız kardeşler, Jennifer Lawrence, Blake Lively gibi ünlülerin ve stil ikonlarının favorisi haline getirdi. Ashley Madewke, Madonna, Rooney Mara, Leighton Meester, Olsen ikizleri, Katy Perry, Natalie Portman, Rihanna, Winona Ryder, Zoe Saldana, Emma Stone, Charlize Theron, Liv Tyler, Olivia Wilde ve Oprah Winfrey onun tasarımlarına hayran olan diğer ünlü isimler arasında yer alıyor.

Jennifer Behr aksesuarları, CR Fashion Book, ELLE, Grazia, Harper’s Bazaar, ID, InStyle, Interview, Numero, Purple, Tatler, The New York Times, Teen Vogue, Vanity Fair, W ve Vogue (Vogue Çin, Vogue Japonya, Vogue Paris, Vogue Rusya, Vogue Amerika ve Vogue İngiltere) gibi ünlü yayınların sayfalarını düzenli olarak süslüyor.

Eğer siz de Jennifer’ın dünyaca ünlü tasarımlarına stilinizde yer vermek istiyorsanız, Jennifer Behr marka küpelere Davet Çok Elbisem Yok ayrıcalığı ile kolayca ulaşabilirsiniz.