EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

LIZ MARTINEZ

LIZ MARTINEZ İÇİN 13 SONUÇ BULUNDU.


image1xxl

LIZ MARTINEZ

Satış Fiyatı : 45.000,00 TL

7.000,00 TL

image1xxl

LIZ MARTINEZ

Satış Fiyatı : 45.000,00 TL

5.000,00 TL

image1xxl

LIZ MARTINEZ

Satış Fiyatı : 38.000,00 TL

5.000,00 TL

image1xxl

LIZ MARTINEZ

Satış Fiyatı : 40.000,00 TL

5.000,00 TL

image1xxl

LIZ MARTINEZ

Satış Fiyatı : 40.000,00 TL

5.000,00 TL

LIZ MARTINEZ

Liz Martinez markası, gelinliğe getirdiği çağdaş bakış açısıyla kadınların son zamanlardaki gözde markalarından biri. Marka tasarımcısı Liz Martinez, İsrail’deki çocukluğunda, annesinin yatak odasının köşesinde kurduğu hayalleri bugün bir dünya markası haline getirdi. Bu yüzden, tasarladığı her gelinlikte küçük bir kızın saf hayallerini gördüğünü söylüyor. Liz Martinez koleksiyonu, gelinlik modasına getirdiği modern anlayışla oluşturulan dantelli gelinlikleri ile bilinir. Liz Martinez modelleri, abartmayı sevmeyen, zarif ve cesur kadınlara hitap eder.

Liz Martinez Gelinlikleri
Liz Martinez gelinliklerinin kendine has sofistike bir duruşu vardır. Koleksiyonlarda genellikle a form veya balık modelde tasarlanmış olan gelinliklerin üzerinde iyi işlenmiş danteller eksik olmaz. Gelinlerin kendilerini prensesler gibi hissetmelerini sağlayan bu gelinlikler, üzerlerindeki el işiyle yerleştirilmiş boncuk geçişleri ve kusursuz dantelleri ile kendilerine hayran bırakıyor.

Liz Martinez Stili
Liz Martinez stili için bir anahtar kelime varsa, o da kesinlikle zarafettir. Liz Martinez gelinliklerinde, birbirine karıştırılmış stiller göremezsiniz. Liz Martinez stili; oldukça zarif, sade ve güçlüdür. Dekoltesinin derinliğinden vücuda oturuşuna kadar ince ince düşünülmüş ve harika tasarlanmış olan bu gelinlikler, göreni kendilerine hayran bırakır. Liz Martinez tasarımlarının bu güçlü duruşu, modern trendlerin peşinde koşan ve yüksek moda anlayışına sahip kadınlar için birebirdir.

Liz Martinez koleksiyonundaki birbirinden güzel gelinliklerine, Davet Çok Elbisem Yok güvencesinde ulaşabilir, bu harika gelinlikleri DCEY showroom’unda üzerinizde görebilirsiniz. En özel gününüze hazırlanırken DCEY stil danışmanlığının da desteğini alabilir, zarif stilinizi bir Liz Martinez gelinliği ile akıllara kazıyabilirsiniz.