EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

LOVER THE LABEL

LOVER THE LABEL markasında hiç ürün bulunamadı.

LOVER THE LABEL İÇİN 0 SONUÇ BULUNDU.


LOVER THE LABEL

LOVER THE LABEL

Susien Chong ve Nic Briand çifti, 2001 yılında, moda ve grafik tasarım anlayışlarını birleştirerek, ilişkilerinde de olduğu gibi güçlü aşkı tasarımlarına yansıtmak üzere Lover the Label markasını kurdular. 

İkili 1996 yılında tanıştılar. Chong, UTS’de moda eğitimini aldıktan sonra, Zimmerman’da çalışmaya başlamıştı. Briand ise, Güzel Sanatlar Fakültesinde okurken, pazarlama ve tasarım konularında kendisine mentörlük yapan kişiler arasında Avustralya Moda Haftasının yaratıcılarından olan Simon Lock da bulunuyordu. 

Moda dünyasına attıkları hızlı adımlar ve güçlü ilişkileri ikilinin kendilerini geliştirmelerine oldukça fayda sağladı. 2005’te Levi’s markasıyla “Lover Loves Levi’s” kampanya iş birliğini de yaptıktan sonra, markanın globalde tanınırlığı giderek arttı. Yaratıcı pazarlama kampanyaları ve fanlarıyla olan ilişkileriyle de tanınan bu markanın sevenleri arasında moda dünyasında ses getiren stil ikonlarından Alexa Chung, Sophie Lowe, Kirsten Dunst ve Keira Knightley de yer alıyor. 

Lover the Label Stili

Lover the Label, kuruluşundan bu yana aşk ve tutku ile tasarımlar yapan, koleksiyonlarında duygulara oldukça yer veren bir markadır. Lover the Label tasarımlarının ana unsurları kontrast ve estetiktir. Dantel ve beyaz ipeği, yumuşak silüetlerle, doğal ama feminen bir stille tasarımlarına uyarlar. 

Lover the Label Elbiseleri

Lover  the Label elbiseleri, tasarımcıları Susien Chong ve Nic Briand’ın yaratıcı estetik anlayışlarıyla bezenir. Birçok farklı etkinliğe uyum sağlayabilecek olan bu elbiseler, her ortamda göz alıcı şıklıklarıyla gözleri üzerlerinde toplar. Dantellerden tüllere, taşlardan çiçeklere kadar birbirinden güzel her türlü detay; çağdaş ve stil sahibi bir algıyla tasarımlara ustaca eklenerek harika parçalar ortaya çıkarılır. 

Siz de Lover the Label elbiselerine DCEY güvencesi ile ulaşabilir, ister kiralayabilir isterseniz de markanın nefis tasarımları için hemen dolabınızda yer açabilirsiniz!