EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

ONE DAY BRIDAL

ONE DAY BRIDAL İÇİN 1 SONUÇ BULUNDU.


ONE DAY BRIDAL

Bir gün, bir kız bir erkeğe aşık olur ve evlenir. Bu, One Day Bridal markasının hikayesinin gerçek başlangıcıdır. Markanın kurucusu ve baş tasarımcısı olan Kyha ise, bu hikayenin asıl kahramanıdır. Kyha, bir gelin olarak kendi deneyimlerinden de yararlanarak, gelinlere geleneksel beyaz gelinliklerin dışında seçenekler sunar ve onlara unutulmaz bir gün yaşatmayı hedefler. Muhteşem detaylar ve göz alıcı tasarımlarla gelinleri gülümseten One Day Bridal markası, kendisini sektörünün lideri olarak konumlandırır. Geleneksel gelinlik tasarımlarının sınırlarının dışına çıkan One Day Bridal çizgisiyle gelinlere eşsiz deneyimler 

One Day Bridal markasının stili; ışıltılı, iddialı, şık ve sofistikedir. Geleneksel gelinlik tasarımlarına meydan okuyan marka, stilinde modernizmin etkilerini oldukça fazla gösterir.
Gelinlikte geleneksel modellere yeni bir soluk getiren One Day Bridal, birbirinden güzel tasarımlara imza atar. Gelinlikleri alışılmış kalıplar içinden çıkarıp, oldukça özel kokteyl elbiseleri gibi tasarlayarak, gelinlere hem modern hem de göz alıcı gelinlikler sunar. Pul, payet, taş ve tül detaylarla tasarlanan One Day Bridal gelinlikleri şıklığı ile adeta ışıldar.
Siz de One Day Bridal gelinliklerine Davet Çok Elbisem Yok kalitesiyle ulaşabilir, DCEY Bridal showroom’unda deneyebilir ve en mutlu gününüzde size eşlik edecek göz alıcı gelinliği bulabilirsiniz.