EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

PETER LANGNER

PETER LANGNER İÇİN 17 SONUÇ BULUNDU.


PETER LANGNER

Peter Langner markası, adını dünyaca ünlü ve bir o kadar yaratıcı tasarımcısından alır. Marka tasarımcısı Peter Langner, Paris’te moda alanında itibarı kuvvetli  Ecole de la Chambre Syndicale üniversitesinde modaya dair  tutkusunu teorik kazanımlarla harmanladıktan sonra, modayı uzmanlarından öğrenmek üzere birçok atölyedeçalıştı. Dünyanın hayran olduğu Christian Dior, Emanuel Ungaro, Guy LaRoche ve Christian Laxrois gibi tasarımcılarla çalıştıktan sonra, 1991’de, Roma’da ilk atölyesini kurdu. 

Peter Langner, markası kurulduğundan beri, tasarımlarını gerçeğe dönüştürmek için birbirinden yetenekli zanaatkarlarla çalışıyor. İtalya ve Fransa’nın en kaliteli kumaşları ve en iyi kristalleri kullanılarak birbirinden güzel gelinlikler tasarlıyor.  Ekipteki her çalışan Langner’ın mükemmelliyetçi bakış açısını benimsemiş olacak ki, her zaman en yüksek kaliteye bağlı kalıyorlar.

Peter Langner Gelinlikleri

Langner, tasarımlarını yaparken “Bir sanat eseri gibi, doğanın, değerli bir elbiseye dönüşmesini hayal ederim.” diyor. Buradan anlaşılabileceği gibi, Peter Langner gelinlikleri doğadaki her şey gibi eşsiz ve kusursuzdur. Zarif kumaşlar ve ışıl ışıl taşlarla oluşturulan bu gelinlikler, yalın tasarımlarla oldukça şık görünümler elde eder ve gelinlerin hayal ettikleri şıklığa kavuşmasını sağlar.

Giyenleri adeta masallardakiprensesler kadar zarif göstermeyi başaran Peter Langner gelinlikleri, dünyaca ünlü moda ikonları tarafından da her zaman övgüler toplar. Örneğin Caroline Burstein, Peter Langner gelinliklerini 15 yıldır takip ettiğini ve Langner’ın yaşayan en iyi couture ustası olduğunu söylüyor.  

Sizler de Peter Langner’ın birbirinden güzel gelinlik modellerine Davet Çok Elbisem Yok güvencesiyle ulaşabilir, beğeninize en çok hitap eden tasarımlarla düğününüzde ışıldayabilirsiniz.