EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

TADASHI SHOJI

TADASHI SHOJI İÇİN 10 SONUÇ BULUNDU.


TADASHI SHOJI

Tadashi Shoji kadınlar için kusursuz ve zarif giysiler hazırlayan bir markadır. Tadashi Shoji, Japonya'nın tarihi sanatçısı Sendai Jiro Takamatsu altında çırak olarak çalışarak yetişen bir tasarımcıdır. Bugün, onun tasarımları kırmızı halı armatürleri, Dita Von Teese, Octavia Spencer ve Shakira tarafından giyiliyor. Shoji tüm vücut tipleri için elbise tasarlayan ve moda kalıplarının dışına çıkabilen nadir tasarımcılardan biridir. Shoji’nin tasarımları dantel detaylarla ön plana çıkar.

Tadashi Shoji, gece elbiseleri ve gelinlik koleksiyonlarıyla tanınan Amerika merkezli markası ile tanınan Japon bir moda tasarımcısıdır. Shoji kırmızı halı modasının önde gelen isimlerinden biridir. Tadashi Shoji markası, Amerika Birleşik Devletleri, Endonezya ve Orta Doğu'da imza showroomları ile dünya çapında 700'den fazla büyük mağaza ve merkezde tüketicileri ile buluşmaktadır.

Tadashi Shoji ile Güzelliğin Bedeni Yok
Tadashi Shoji ve kendi adını taşıyan markasını harekete geçiren motto, “Bedeni ve silueti ne olursa olsun her kadın kendinden emin, rahat ve muhteşem hissetmeyi hak ediyor.”

Drape, dantel ve pilelerinde uzman teknikler kullanılan her kıyafetin, tüm figürleri ustalıkla güzelleştirebileceğini ve estetik bir görünüm yaratabileceğini kanıtlayan marka, kadınların kendilerine güven duymalarına yardımcı olacak kıyafetler üretmeyi amaçlıyor.

Tadashi Shoji Rahatlığı
Tadashi Shoji ayrıca, lüks, işlemeli dantel ve tüylü tüller gibi streç kumaşları da kullanarak rahat ve farklı stiller oluşturuyor. Bu yüzden, ister kokteyl elbisesi ister yeri süpüren bir elbise olsun, kullanıcılar en sevdiği tişörtü kadar rahat ve zahmetsiz bir şıklıkla kırmızı halıda dahi boy gösterebiliyor. Tadashi Shoji elbiseleri çekici ve rahat bir stilin anahtarı olarak dikkat çekiyor.

Tadashi Shoji, çeşitli stillerde mükemmel işçiliği ile oluşturduğu modelleri gerçek kadınlara, en unutulmaz anlarında sunmayı ihmal etmiyor. Kendi stilinde ve rahat olmak isteyenlerin tercih ettiği marka olan Tadashi Shoji, kadınlara özel gecelerinde kendilerinden emin olma lüksünü sunuyor ve bu konuda ilham veriyor.

1982 yılında kurulan Tadashi Shoji, Amerika Birleşik Devletleri ve Çin'de açtığı mağazaları ile dünya çapında bilinen ve köklü bir marka olma özelliği gösteriyor.