EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

THURLEY

THURLEY İÇİN 2 SONUÇ BULUNDU.


image1xxl

THURLEY

Satış Fiyatı : 4.500,00 TL

1.000,00 TL

THURLEY

 

Thurley, Melbourne merkezli tasarımcı Helen O’Connor tarafından kuruldu. Thurley, 2006 yılında Loreal Moda Haftasına girdi. Moda haftası sonrası sektörden aldığı olumlu tepkilerle birlikte yerel ve küresel bir ün edinmiş olan bu marka, tasarımlarında kültür ve sanattan ilham alıyor.

Thurley Elbiseleri

Thurley markası, klasik moda anlayışının modern bakış açısıyla harmanlandığı güçlü tasarımlar sunar. Kokteyllerden kutlamalara, davetlerden düğünlere birçok etkinlikte giyilebilecek olan bu göz alıcı tasarımlar, özenle işlenmiş detaylara sahiptir. Geleneksel moda anlayışını bırakmadan modern bir bakışla çeşitlendirilen bu elbiselerde en dikkat çekici detay ise işlemelerdir. Dantellerle desteklenen taş işlemeler, elbiselere şıklık katarken; gece boyu dikkat çekmelerini de sağlar.

Thurley Stili

Thurley, tasarımlarında geleneksel tasarımların detaylarından kopmak istememiş, fakat bu detayları kendi modern bakış açılarıyla zenginleştirmiştir.Thurley kadınının stili “klasik şık” olarak tanımlanabilir. 

Thurley ile Detayların Farkı

Thurley tasarımlarında, modern tasarımlarda görülmesi zor detaylar vardır. Thurley, detaylarda yakalanan şıklığın elbiselere güçlü bir etkisi olduğunun farkında ve bu güçlü detayları göstermeye oldukça isteklidir. Elbiselerinde dikkat çekici işleme detaylarından, taşların şıklığından, dantel ve püsküllerin stilinden hoşlanan kadınlar için Thurley elbiseleri en iyi tercih olacaktır. 

Thurley markasının birbirinden güzel elbiselerini DCEY aracılığıyla kiralayabilir, zevkinize hitap eden tasarımlarla ışıldayabilirsiniz. DCEY stil danışmanlığı ve Thurley tasarımlarının iş birliğine güvenerek en güzel günlerinizde sizleri mutlu edecek elbiseler edinebilirsiniz.