Gelin Çiçekleri kategorisinde hiç ürün bulunamadı.

İÇİN 0 SONUÇ BULUNDU.

0Sayfa
1
0Sayfa
1

Gelin Çiçekleri

Muhtemelen şimdiye kadar seçeceğiniz en önemli çiçeklerden biri olan düğün buketiniz sadece bu büyük günde sahne almakla kalmayacak, aynı zamanda düğün fotoğraflarınızda da ölümsüzleşecek. Düğün çiçeğinizi seçmek asla önemsiz bir mesele olmamalıdır. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla gelin çiçeği modeli olduğu için kafanızın karışması çok normal; hangi tarz gelin çiçeğinin gelinliğinizi en şık şekilde tamamlayacağına karar vermek, gelin çiçeği seçimine başlamak için en uygun nokta olabilir. Gelin çiçeği modelleri yapay olarak hazırlatılabilirken, şoklanmış gelin buketi seçebileğiniz bir diğer seçenek olarak ön plana çıkar. 2019 buket modeli trendleri daha çok şoklanmış ve canlı gelin çiçeği ile yaratılan gerçek ve fresh görünümlerin ön plana çıktığını gösteriyor.

Davet Çok Elbisem Yok olarak farklı gelin buketi modelleri konusunda hazırladığımız rehbere hemen göz atabilir, sizin için en doğru seçimi yapabilirsiniz. Vesaire for Dcey Bridal markamızın benzersiz tarzı ile akıllara kazınacak bir gelin çiçeğini kolayca seçebilirsiniz!

Yuvarlak (Posy) Gelin Buketi Modeli

Tipik bir şekilde yuvarlak olan gelin buketi formu, modern gelinler için popüler bir seçimdir. Kullanımı rahattır ve kolayca taşınabilecek kadar küçüktür. Neredeyse her tür düğün için uygun olan bu tür buketlerde çok sıkı olmayan, gevşek bir düzenleme yapılabilir. Vintage veya country temalı düğünler için mükemmel bir seçimdir. Modern bir dokunuş için daha sıkı şekilde düzenlenmiş olanlar çokça tercih edilmektedir.

Karmen Gelin Buketi

Karmen gelin buketi daha modern tarzdaki gelin buketi türleri arasında yer alır. Bu tür bir düzenlemede, buket yüzlerce tekli yapraktan oluşturulur ve devasa bir çiçeğe benzemek üzere birbirine tutturulmuştur. Dışardan bakan birine çok basit bir düzenleme gibi gelse de, Karmen çok özel bir buket türüdür ve en değerli gelin çiçekleri sıralamasında üstlerdedir!

Sarkan (Shower) Gelin Buketleri

Düğün buketlerinin belki de en geleneksel stili olan sarkan gelin buketleri, zerafetin ve sofistike bir tarzın özetidir. Gelinin elinden zarif bir şekilde aşağı sarkan çiçeklerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Bu stil gelin buketleri, 1980'lerde Prenses Diana tarafından popüler hale getirildi ve son yıllarda canlanan bir trende dönüştü. Neredeyse her boyutta düzenlenebilen bu tarzdaki gelin buketleri, sarmaşık ve taze yaprak gibi gelin çiçeği malzemeleri ile zenginleştirilerek akışkan bir form kazanır. İstenen her çiçek düzenlemeye dahil edilebilir.

Nosegay Gelin Çiçeği

Nosegay buketi, Orta Çağ’dan beri tahtını koruyan soylu buket modelleri arasında yer alıyor. Yuvarlak şekilli ve yoğun çiçeklerle dolu olan bu gelin buketi modeli, geleneksel olarak "dolgu çiçeği" ile düzenlenmiş ve daha sonra taze otlar ile çerçevelenmiş bir avuç merkezi çiçek bulundurur. Genellikle organze kurdele ile sıkıca bağlanır ve tutması çok pratiktir.

Biedermeier Buketi

Nosegay'e benzer şekilde, Biedermeier, farklı renkte çiçeklerle dairesel bir şekilde düzenlenmiş, sıkıca sarılmış bir gelin buketidir. Tipik olarak her bir tam tur yapan çiçek sırası farklı çeşittedir. Büyük günlerinde ilgi odağı olmak isteyen gelinlerin popüler hale getirdiği, çarpıcı görsel etki yaratan farklı bir gelin çiçeği modelidir.

Sunu (Presentation) Buket Modeli

Sunu buketi, kollardan taşacak şekilde tasarlanmış bir çiçek buketi tipidir. Yirminci yüzyılın başında popüler olan bir düğün buketidir. Bu basit buket modelinde tipik olarak zambak veya gül gibi uzun saplı çiçekler kullanır. Şık görünümü ve Downtown Abbey gibi dönem dramalarının etkisi nedeniyle modern gelinler için popüler bir seçenek haline gelmiştir.

Bilek Korsaj Gelin Çiçeği

Geleneksel buketlere harika bir alternatif olan ve bileğinize takılan güzel bir gelin korsajı, görünümünüzü tamamlama konusunda harika sonuçlar yaratan gelin aksesuarları arasında yer almaktadır. Elde tutulan bir buketden daha az kısıtlayıcı olan bilek korsajı, gelinin ellerinin serbest kalmasını sağlar, böylece düğün gününün sonuna kadar gelin çiçeğinden ayrılmadan rahatlıkla eğlenebilir. El bileği korsajları nedime için de mükemmel bir seçimdir ve hemen hemen her renk düzenleme yapılabilir ve zenginleştirmek için çeşitli çiçeklerden oluşturulabilir.