Kiralık Gelinlik


İÇİN 104 SONUÇ BULUNDU.

Kiralık Gelinlik

Kiralık gelinlik giymek yapacağınız en doğru seçim olabilir. Neden mi?

Günümüzde çevrimiçi alışveriş hiç olmadığı kadar popüler ve güvenilir, tabii ki doğru markaların web siteleri ziyaret edildiğinde. DCEY yıllardır verdiği online ve showroom hizmeti ile müşterilerinin güvenini sonuna kadar kazanmış ve ünü kulaktan kulağa tüm Türkiye’ye yayılmış bir markadır. DCEY sayesinde dilediğiniz tasarım gelinliği kiralayabilir, düğün gecenizde hem göz kamaştırıp hem de tasarruf edebilirsiniz.

Eğer siz de çoğu modern gelin gibi “Ben gelinliğim dolabımda yıllansın ve solsun istemiyorum, ona vereceğim parayla balayımda hiç gitmediğim ülkeleri gezerim” diyorsanız, size katılıyoruz çok haklısınız! Gelinlik kimileri için saklanması gereken büyük anlamlar yüklenen bir kıyafetken kimileri için düğün gecesinin büyüsü bitene kadar önemli olan ve fotoğraflarda kendini gösteren bir giysi. Bu iki tip gelin de kendine göre çok haklı ve DCEY’de gelinliğini saklamak istemeyen maceracı gelinlere de yer var!

DCEY kiralık gelinlik modelleri 550 TL’den başlar! Gelinlikler çok özel markaların tasarımlarıdır ve dünyaca ünlü defilelerde boy göstermiştir. Muhtemelen seçtiğiniz gelinlik birçok ünlü yıldızın da gardrobunda bulunuyordur. DCEY bu ünlü gelinlikleri sigortalatır ve Türkiye’nin her yerine gönderir. Dilerseniz showrooma gelip DCEY’in deneyimli stilistleri ile kendinize uygun gelinliği deneyerek de kiralayabilirsiniz, seçim tamamen size kalmış!

Hatta neden bir tane gelinlik seçesiniz ki... Düğün mekanına göre birden fazla gelinlik de kiralayabilirsiniz. Evden çıkış elbisenizi, after parti elbisenizi, kına bindallınızı ve ikinci gelinliğinizi DCEY ekibinin muhteşem tecrübesi ile seçebilirsiniz. DCEY’de gelinlik kiralamak o kadar tasarrufludur ki sayısız farklı düğün etkinliğine ayrı kıyafet de kiralasınız yine de karlı çıkacağınıza emin olabilirsiniz. Bu ayrı düğün etkinlikleri için de DCEY’in modelleri emrinizde.

2019 Gelinlik Trendleri de Kiralanabilir!

Düğün ve kiralama kavramları her zaman bir nebze yakın olsalar da DCEY sayesinde artık yeni bir devir başlıyor. Kısaca özetleyelim, kalite, şıklık, orijinal tasarımlar ve her bütçeye uygun seçenekler, işte DCEY aslında size bunları vaad ediyor. Her gelin özeldir ve son moda tasarım gelinlikleri üzerinde görmeyi hak eder. Doğru gelinliği seçmek için internette gezinmek tabii ki olağandır ama DCEY ile hayalinizi gerçeğe dönüştürmek mümkün olur. Şimdi artık çiftler, düğün geceleri için, evden bile çıkmadan bu büyük günde giyecekleri kıyafeti bulabilir, kiralayabilir ve iade edebilir. Bunu yaparken zamandan, baş ağrısından, stresten, yoldan ve çok fazla paradan tasarruf edebilirsiniz (çünkü kiralık gelinlikler 550 TL’den başlar). Sonuç ise sade ve güzeldir. Gelinler tekrar giymek istedikleri kıyafetleri saklamak ve satın almak için de DCEY’in satış hizmetinden yararlanabilir.

Vücut Şeklinize Göre Gelinlik Seçimi Yaptınız Şimdi Sıra Bütçenizde

DCEY çevrimiçi gelinlik kiralama hizmeti farklıdır ve özeldir, ancak genel özelliklerini kısaca anlatacak olursak şöyle açıklayabiliriz. Özgürsünüz: Gezinmeye başlayın ve devam edin; çeşit çeşit seçeneklere bakmanız size bir kuruşa mal olmaz. Üstelik ilham alabileceğiniz bir sürü model görmüş olursunuz.

Herkes davetli: Gelinler, nedimeler, anneler, kayınvalideler ve konuklar çevrimiçi abiye kiralama hizmetinden yararlanabilirler.

Kişisel bir stilistiniz olacak:Gelinlik kesimleri tabii ki önemlidir ama stilist gözüyle kendinize en uygun gelinliği seçmeniz daha kolay olur. Uzmanlar, yalnızca ölçülerinizi alıp, tipik müşteri hizmetleri konuşmaları yapmakla kalmaz aynı zamanda hayallerinizdeki kıyafeti bulmanıza yardımcı olur.

Bütçeniz sarsılmaz: 550 TL’den başlayan fiyatlarla gelinlik kiralayabilir, bu sigortalı gelinlikleri düğün gecenizde gerginlik yaşmadan giyebilir ve büyük gününüzün tadını çıkarabilirsiniz.