Pandora Beyaz Elbise

Straplez Dantel üzerine boncuk işlemeler Gizli Fermuar %100 Viscone Astar

7.000,00 TL

BEDEN TABLOSU
Hangi beden olduğumu nasıl bilirim?
Aşağıda en yaygın olarak kullanılan ürün ölçüm terimlerinin tanımlarını listeledik. Size en uygun bedeni seçebilmeniz için kendi ölçülerinizi alırken aşağıdaki değerlerle karşılaştırmanızı öneririz.

Boy Ölçüleri
Elbiselerin boyu ayakkabınızın boyuna göre teyel sistemiyle yapılmaktadır. Teyel, iki ya da daha fazla kumaş üzerine yapılan geçici birleştirme işlemine “teyel” denir. Genellikle parçaları esas dikime hazırlamak için ön dikiş olarak yapılan, kolayca sökülen bir dikiş türüdür. Terziler, dikim işlemlerini kolaylaştırmak için kesin dikime geçmeden önce teyel ile tutturma yaparlar.


Straplez Dantel üzerine boncuk işlemeler Gizli Fermuar %100 Viscone Astar

COPURS LONDON

Copurs London,Derya ve Hülya Çopur kız kardeşler tarafındanLondra’da kuruldu. Derya Çopur 9 yaşından itibaren sanat dersleri almaya ve teorik bilgiyi derinlemesine öğrenmeye başladı. Londra’nın en iyi moda okullarından biri olan Instuti Marangoni ve Londra Moda Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra, akademik hayatına ara verip moda dünyasındaki gelişmeleri takip etmeye başladı. Hülya Çopur ise, Hull Üniversitesi’nden mezunu oldu, ardından Instituto Marangoni’de yüksek lisans yaptı. İki kız kardeş yaratıcılık ve yönetim süreçleri konusundaki uzmanlıklarını bir araya getirerek, markalarını oluşturdular.

Copurs London Markası

Copurs London, Londra’da kurulan fakat İstanbul’da da merkez ofisi olan bir markadır. Modayı Avrupa’nın en büyük şehirlerinden takip eden Copurs London, müşterilerinin taleplerini iyi dinleyen ve onlara en stil sahibi şekilde cevap vermeyi başaran bir markadır. Tasarımlarıyla müşterilerine minimalist ve giyilebilir ürünler sunmayı hedefler. 

Copurs London Stili

Copurs London koleksiyonları, geleneksel trendlerin aksine çağdaş motiflerle desteklenmiş stil sahibi parçalardan oluşur. Minimalist bakış açısıyla tasarlanmış bu koleksiyonlar, kendilerine has, güçlü bir duruşa sahiptir. Copurs London, stilini özgün tasarımlardan oluşturan, kendine güvenli ve stil sahibi kadınlar yaratmayı amaçlar.

Copurs London Elbiseleri

Copurs London, kalitenin göönünde bulundurulduğu, tasarımların kumaşından kullanılan her türlü detayına kadar özenle düşünüldüğü koleksiyonlar sunar.  DCEY kataloglarında sunulan birbirinden güzel bembeyaz Copurs London tasarımları gelinlikte sadelik arayanlar için harika bir seçenek olabilir. Gelinlikte daha gösterişli tasarımlar arayanlar ise bu şık elbiseleri after party elbisesi olarak değerlendirebilirler.

Siz de Copurs London elbiselerine Davet Çok Elbisem Yok kataloglarından ulaşabilir, beğeninize hitap eden birbirinden güzel tasarımları ister kiralayabilir, isterseniz de dolabınızda onlara yer açabilirsiniz.

YORUM