EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Azariah Mini Dress

Kiralama Fiyatı 1.100,00 TL
Beden ölçüsü seç BEDEN TABLOSU
ŞEHİR
TARİH
 • Ürün Detayları

  V-neck mini dress woven from silk, decorated with gold rings on the shoulders and fully open at the back. Color: Tile Dry clean only.

 • Beden Ölçüleri

  Ready to escape to sandy shores and crystal clear waters for your summer vacation, Azariah mini dress Cult Gaia awaits seaside locations and dancing under the stars.

 • Teslimat

  Online sitemizden verdiğiniz siparişler, teslimat tarihi olarak belirlediğiniz tarihte elinize ulaşması adına, teslimat tarihinden 2 gün önce kargoya verilir.

 • İade

  Siparişinizi iptal etmek isterseniz ürününüz size ulaştığında 1 iş günü içerisinde iptal edebilirsiniz.İptal ettiğiniz siparişin ücret iade süreci, ürün bize ulaştığı andan itibaren bankanız tarafından 2 iş günü içinde tamamlanmaktadır.

 • CULT GAIA Hakkında

  2012 yılında Jasmin Larian tarafından yaratılan Cult Gaia, dolabınızda sonsuza kadar yaşayacak güzel hatıra parçaları tasarlar. Cult Gaia'nın DNA'sının temel taşı, iki kez görünmenizi sağlayan Objets d'Art yaratma ideali ile kuruldu. Kuruluşundan bu yana, şirket aksesuarlardan tam teşekküllü bir yaşam tarzı markasına dönüştü ve hazır giyimden ayakkabıya, Gaia dünyasına kadar her şeyi sattı.

YORUM