EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

KİRALIK ELBİSELER

KİRALIK ELBİSELER


İÇİN 1136 SONUÇ BULUNDU.

47 Sayfa
1 2 3 4
image1xxl

AIDAN MATTOX

Satış Fiyatı : 8.200,00 TL

1.950,00 TL

image1xxl

ADRIANNA PAPELL

Satış Fiyatı : 12.200,00 TL

3.000,00 TL

image1xxl

ATTICO

Satış Fiyatı : 8.500,00 TL

1.100,00 TL

image1xxl

DCEY

2.000,00 TL

image1xxl

GALVAN LONDON

Satış Fiyatı : 12.000,00 TL

2.200,00 TL

image1xxl

AIDAN MATTOX

Satış Fiyatı : 4.650,00 TL

1.000,00 TL

image1xxl

AIDAN MATTOX

Satış Fiyatı : 4.400,00 TL

1.000,00 TL

image1xxl

RACHEL GILBERT

Satış Fiyatı : 9.000,00 TL

1.000,00 TL

image1xxl

AIDAN MATTOX

Satış Fiyatı : 4.400,00 TL

1.000,00 TL

image1xxl

AIDAN MATTOX

Satış Fiyatı : 8.200,00 TL

2.000,00 TL

47 Sayfa
1 2 3 4
KİRALIK ELBİSELER
Kadınlar günün her saat dilimi ve her etkinlik için ayrı ayrı kıyafetler seçip özenebiliyor. Tabii ki bunu yapmak da her zaman çok kolay olmuyor fakat DCEY, stil sahibi kadınları yalnız bırakmıyor. Birbirinden farklı etkinliklere, düğünlere, nişanlara, gece eğlencelerine giyilebilecek olan kiralık elbiselerimiz bir sonraki sahiplerini bekliyor! Siz de dünyaca ünlü markaların elbiselerini uygun fiyatlara giymek istiyorsanız, kiralık elbiselerimiz tam da size göre! Birçok tasarımcının birbirinden farklı elbiseleri, Davet Çok Elbisem Yok’ta sizleri bekliyor. Sıra seçiminizi yapmakta! Sizlere yardımcı olmak adına yaz aylarındaki etkinlik bazlı trendleri listeledik.

Kiralık Elbise Nasıl Seçilir?

Kiralık elbise seçimlerinde öncelikle nasıl bir etkinlikte giyeceğinizi belirlemeli, sonrasında o etkinliğe uygun trendleri takip etmelisiniz. Örneğin; nişan elbiseleri, kına elbiseleri, düğün elbiseleri, gece elbiseleri gibi birçok kategori için birbirinden farklı elbiseler seçilebilir. Bu etkinliklerde en göz alıcı kıyafetlerle birlikte gecenin şık kadınlarından olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Nişan Elbisesi Nasıl Seçilir? 2019 Nişan Elbisesi Trendleri Nelerdir?

Nişan elbisesi modelleri arasında bir türlü aradığınızı bulamadıysanız sizlere birkaç ipucu verebiliriz. 2019 nişan elbisesi modellerine göre, nişanlarda giyeceğiniz elbiselerin sadelikten uzak ve eğlenceli olması gerektiğini söyleyebiliriz. Bu seçimi yaparken de en yeni trendleri takip etmenizi öneririz. Peki, 2019 nişan elbisesi trendleri nelerdir?

2019’da nişanlarda en çok giyilen elbiseler, sezona da damgasını vuran payetli elbiseler. Bu ışıltılı elbiseler, sade aksesuarlar ve tek bantlı topuklu ayakkabılarla kombinlediğinde elbiseler öne çıkarak daha dikkat çekici olabiliyor. Payetli elbiseler dışında, saten elbiseler de bu sezonun oldukça trend olan elbiselerinden. Satenin sade şıklığı parlak takılar ve yüksek topuklu ayakkabılarla desteklenerek nişanlara daha uygun hale getirilebilir.

Kına Elbisesi Nasıl Seçilir? 2019 Kına Elbisesi Trendleri Nelerdir?

Kınalarda gelinlerin bindallı kına elbiseleri ve kaftan gibi seçimleri artık yerlerini son moda elbiselere bıraktı. Yeni nesil kınalarda en trend elbiseleri görmek mümkün. Peki, 2019 kına elbiselerinde trendler nelerdir?

Yeni nesil kınalarda sade elbiseler ve ışıltılı aksesuarlar daha ön planda. Gelinin kız arkadaşları genellikle hep birlikte parlak saç aksesuarları veya taşlı şahmeranlar gibi dikkat çekici takılar kullanıyorlar. Bu yüzden, kına elbiselerinde trend sade ve şık elbiseler. Aksesuarlar parlayarak dikkat çekerken elbiseler sade tutulmak istenebilir. Kırmızı ve bordo renkli elbiseler, ister midi boy ister a form elbiseler olsun 2019’un kına elbisesi trendlerinden.

Düğün İçin Elbise Nasıl Seçilir? 2019 Düğün Elbisesi Trendleri Nelerdir?

Bu başlığı ikiye ayırabiliriz. Gelinlerin ve düğünün davetlilerinin tercihleri değişiyor tabii ki.Düğünlerde abiye elbiseler ve dantelli elbiseler uzun zamandır tercih edilse de, 2019 yepyeni trendlerle geldi.

Salon düğünleri için son trendler, payetli ve ışıltılı elbiseler. Süslenen salon düğünlerinin şıklığına en çok yakışacak elbiseler bu parlak elbiselerdir. Örneğin çiçekli bir elbise, salon düğünlerinde tercih edilmemekte. Fakat, kır düğünleri için tercih kesinlikle çiçekli elbiseler olabilir.

Havuz başı düğünlerinde ise bu sezonun en çok tercih edilen saten elbiseleri trendler arasında. Su konseptli düğünlerden bir diğeri olan deniz kenarı düğünlerinde ise; uzun, tüllü elbiselerle en stil sahibi görünümler yakalanabilir. Nişanlar, kınalar ve düğünler için olan trendlerden biraz daha farklı bir konsept olan nikah elbiselerinde sıra.

Nikah Elbisesi Nasıl Seçilir? 2019 Nikah Elbisesi Trendleri Nelerdir?

Nikahlar, diğer evlilik ritüellerinden daha zarif etkinlikler olduğundan, yine zarif ve sade elbiseler nikahlarda daha çok tercih ediliyor. Gelinliklerde olduğu gibi, nikah için tercih edilecek elbiselerde de beyaz elbiseler vazgeçilmez.

Şık nikah elbisesi seçiminde son trendlerden olan saten elbiseleri veya a formda şık elbiselerin tercih edilmesi; payetli elbiseler, tüllü elbiseler gibi diğer trendlerden daha uygun olacaktır. Nikah salonlarının ve etkinliğin zarifliğine böylece daha çok uyum sağlanabilir.

Gece Elbisesi Nasıl Seçilir? 2019 Gece Elbisesi Trendleri Nelerdir?

Gece elbiselerinde, yukarıda bahsettiğimiz konseptlere özel sınırlamalar olmadığından seçiminizi yaparken daha çok seçenek değerlendirebilirsiniz. Şık gece elbiseleri ile birçok mekana uyum sağlanabilir.

Son gece elbisesi trendlerinde animal print leoparlı elbiseler, zebra desenli elbiseler, saten elbiseler ve payetli elbiseler birbirleriyle yarışıyor durumdalar. Ayrıca, siyah minimalist bir elbise de her zaman kurtarıcınız olacaktır. Gidilecek mekanın şıklığına göre bu elbiseler, topuklu ayakkabılarla desteklenebilir veya düz tabanlı ayakkabılarla sporlaştırılabilir.