WE SHIP WORLDWIDE
0
BASKET 0

Marissa Bird Bag

Rental Price 25,00 TL
CITY
DATE
 • Details

  Handmade Embroidery Embroidered Bird Detailed Hand Bag Liner; Satin Color; Red Width: 21 cm Length: 13 cm Width: 4.5 cm

 • Shipping

  The orders you place on our online site will be shipped 2 days before the delivery date in order to reach you on the date you set as the delivery date.

 • Return

  If you want to cancel your order, you can cancel your product within 1 business day when it arrives.

  The fee refund process of the order you cancel is completed by your bank within 2 business days from the moment the product is received.

 • About SERPUI

  SERPUI

  Serpui, yalnızca bir çanta markasından oldukça fazlasıdır. Serpui çantalar, bitkiler ve hayvanlardan ilham alan sofistike stil unsurları ile doğal elementleri bir araya getirir. Brezilyalı marka tasarımcısı ilhamını çocukluğunu geçirdiği taşra yerlerden alıyor. Doğaya  verdiği önemi  ise dikkat çekici detaylarla süslediği tasarımlarında vurguluyor. Bu tasarımlar, modayla ilişkili kitleler tarafından çanta tasarımları olarak değil, adeta sanat eserleri olarak görünüyorlar. 

  Serpui Stili

  Serpui markası, doğaya oldukça önem veriyor. Tasarımlarında yer verdiği doğal motifler haricinde çantaların temelini oluşturan malzemeyi ise hasır olarak seçiyor. Serpui markası, doğal ve sürdürülebilir ürünler üretirken, “spor şık” kadınlara ilham oluyor. Kombinlerinde sadeliği tercih edip çantaları ile şıklığı yakalamak isteyen kadınların tercihleri arasında her zaman en güçlü alternatiflerden biri oluyor. 

  Serpui Çantaları

  Serpui markası, birbirinden farklı etkinliklere, kutlamalara, günlük kullanımlara hitap eden geniş bir koleksiyon sunuyor. Koleksiyonlarda çoğunlukla kol çantası veya clutch (el çantası) şeklinde taşınabilecek olan çantalar yer alıyor. Hasırlar üzerine işlenmiş doğa figürleri ile birbirinden renkli çantalar, her kombine uyum sağlıyor ve kombinlerin yıldız parçaları oluyorlar!

  Serpui Çantalarında Detaylar

  Serpui, modayla ilgilenen kitlelerin de belirttiği gibi bir sanat ortaya koyuyor. Serpui çantalarında görülmesi  gereken birçok detay yer alıyor. Hasırlar üzerine işlenmiş olan çiçek, ağaç ve kuş  figürleri incelenmeye değer.Kullanılan kısa altın rengi zincirler ile hasırlar ise göz alıcı bir bütünlük oluşturuyor. 

  Serpui çantaları Davet Çok Elbisem Yok kataloğundan inceleyebilir, beğeninize hitap eden çantaları ister kiralayabilir, isterseniz de satın alıp gardırobunuza ekleyebilirsiniz!