EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Tüylü Kısa Elbise

Tüy detaylı Kokteyl elbise Renk : Beyaz %100 Polyester Beden:34/Model ölçüsü: Boy: 178 cm - Göğüs: 84cm - Bel:62 cm - Kalça: 91 cm Beden tablosundan bedeninizi seçebilirsiniz. (Kemer ürüne dahil değildir.)

750,00 TL

BEDEN
BEDEN TABLOSU
Hangi beden olduğumu nasıl bilirim?
Aşağıda en yaygın olarak kullanılan ürün ölçüm terimlerinin tanımlarını listeledik. Size en uygun bedeni seçebilmeniz için kendi ölçülerinizi alırken aşağıdaki değerlerle karşılaştırmanızı öneririz.

Boy Ölçüleri
Elbiselerin boyu ayakkabınızın boyuna göre teyel sistemiyle yapılmaktadır. Teyel, iki ya da daha fazla kumaş üzerine yapılan geçici birleştirme işlemine “teyel” denir. Genellikle parçaları esas dikime hazırlamak için ön dikiş olarak yapılan, kolayca sökülen bir dikiş türüdür. Terziler, dikim işlemlerini kolaylaştırmak için kesin dikime geçmeden önce teyel ile tutturma yaparlar.


ŞEHİR
TARİH

Tüy detaylı kokteyl elbise (Kemer ürüne dahil değildir.)

Fer Bridal, 2018 yılında minimal beyaz elbise konsepti ile doğdu. Modellerinde vintage esintileri ile birlikte modern çizgiyi birleştirerek sadece düğün değil düğün öncesi ve sonrası için de alternatifler tasarlar. El yapımı örgü ve işlemelerin yer aldığı tasarımları ise markanın geleneksel çizgilere verdiği önemi yansıtmaktadır

YORUM