EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Benatar Mini Elbise

Fiyat 950,00 TL
Beden ölçüsü seç BEDEN TABLOSU
BEDEN TABLOSU
Hangi beden olduğumu nasıl bilirim?
Aşağıda en yaygın olarak kullanılan ürün ölçüm terimlerinin tanımlarını listeledik. Size en uygun bedeni seçebilmeniz için kendi ölçülerinizi alırken aşağıdaki değerlerle karşılaştırmanızı öneririz.

Boy Ölçüleri
Elbiselerin boyu ayakkabınızın boyuna göre teyel sistemiyle yapılmaktadır. Teyel, iki ya da daha fazla kumaş üzerine yapılan geçici birleştirme işlemine “teyel” denir. Genellikle parçaları esas dikime hazırlamak için ön dikiş olarak yapılan, kolayca sökülen bir dikiş türüdür. Terziler, dikim işlemlerini kolaylaştırmak için kesin dikime geçmeden önce teyel ile tutturma yaparlar.


 • Ürün Detayları

  Dantel Kumaş Üzerine Çiçek Baskı İşlemeli Sırt Detaylı Uzun Kollu Mini Gece Elbisesi Renk; Siyah Yalnızca Kuru Temizleme Yapılır.

 • Beden Ölçüleri

  Size; 177 Breast; 77 Waist; 62

 • FOR LOVE & LEMONS Hakkında

  2011 yılında en iyi arkadaşlar olan Laura Hall ve Gillian Rose Kern tarafından kurulan For Love & Lemons; özgüven, feminenlik ve bireysellik ilkelerini baz alarak geliştiriliyor. Marka öyküsünde, risk almaktan korkmayan bir kadın, kendi yolunu tutuyor ve maceraya atılıyor.

  Şimdi hazır giyim, iç giyim ve şık minikler için Lil’s Lemons da dahil olmak üzere farklı koleksiyonlar sunan For Love & Lemons, kadınların yaşamlarını tüm yönleriyle benzersiz kılmak için ilham veren kıyafetler tasarlıyor.

  For Love & Lemons Stili

  For Love & Lemons markasının ilk tasarımları, tasarımcılar Laura Hall ve Gillian Rose’un kendileri için tasarladığı kıyafetlerden oluşuyordu. O günden bu güne kadar, kendi stillerini yansıtmayan, günlük yaşantılarında giymeyeceklerini düşündükleri hiçbir parçayı müşterilerine sunmuyorlar. Marka, stilinde samimiyeti sürdürürken, her geçen gün birbirinden güzel tasarımlara imza atıyor.

  For Love & Lemons Elbiseleri

  For Love & Lemons, her detayı özenle düşünülerek tasarlanmış koleksiyonlar hazırlar. Şıklığı, özgürlük ve eğlence ile bir araya getirebilen nadir markalardandır.

  Farklı bir stil yakalamak isteyen kadınların, katılabileceği her türden davet için farklı alternatifler sunabilen geniş bir koleksiyonu vardır. Her yıl yenilenen bu koleksiyon sezon trendlerini yakalayabildiği gibi, çoğu zaman da bu trendlere öncülük eder.

  For Love & Lemons Farkı

  Bir For Love & Lemons elbisesi, özenle işlenmiş detayları, kumaş seçimi ve işçiliğiyle herhangi bir elbisenin yanında her zaman dikkat çeker. For Love & Lemons kadınları, bu markanın tasarımlarıyla güzelliklerine öz güvenli bir duruş da ekleyerek oldukça cool bir görünüm elde ederler.

  Siz de For Love & Lemons elbiselerine Davet Çok Elbisem Yok güvencesiyle ulaşabilir, beğeninize hitap eden tasarımlar için dolabınızda yer açabilirsiniz!

YORUM