EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Beyaz Boyunlu Kokteyl Elbise

%100 Crepe Gizli fermuar Üstüne beyaz boncuk işlemeli Tüy detaylı Midi boy

425,00 TL

BEDEN TABLOSU
Hangi beden olduğumu nasıl bilirim?
Aşağıda en yaygın olarak kullanılan ürün ölçüm terimlerinin tanımlarını listeledik. Size en uygun bedeni seçebilmeniz için kendi ölçülerinizi alırken aşağıdaki değerlerle karşılaştırmanızı öneririz.

Boy Ölçüleri
Elbiselerin boyu ayakkabınızın boyuna göre teyel sistemiyle yapılmaktadır. Teyel, iki ya da daha fazla kumaş üzerine yapılan geçici birleştirme işlemine “teyel” denir. Genellikle parçaları esas dikime hazırlamak için ön dikiş olarak yapılan, kolayca sökülen bir dikiş türüdür. Terziler, dikim işlemlerini kolaylaştırmak için kesin dikime geçmeden önce teyel ile tutturma yaparlar.


%100 Crepe Gizli fermuar Üstüne beyaz boncuk işlemeli Tüy detaylı Midi boy

GÖĞÜS: 80 - ekstra göğüs kabı takılır. BEL: 72 BASEN :100 BOY :1.02 : Boylarda teğel yapılmaktadır. Ayakkabı ölçünüze göre boy da kısaltma yapılmaktadır. Model: 172 cm/ 5'10" size 36

1971 doğumlu olan Hakan Yıldırım, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde eğitim aldı.1998’de İTKİB’in düzenlediği Genç Moda Tasarımcıları yarışmasında birinci oldu.Türk markalarında kreatif direktör olarak çalıştı. 2001 yılında kişiye özel tasarım yaptığı kendi markasını kurdu ve heykelsi formlarıyla ünlendi. 2010’da HAKAAN markasıyla Londra Moda Haftası’na katıldı ve basından büyük ilgi gördü. Prestijli Andam ödülünü kazandıktan sonra koleksiyonlarını Paris Moda Haftası’nda sergiledi. Genç ve ulaşılabilir lüks anlayışını temsil eden markası Section Mode Unique’i kurdu. H by HAKAAN YILDIRIM markasıyla Londra Moda Haftası’nda koleksiyon sunmaya devam ediyor.

YORUM