EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Hamile Elbiseleri


İÇİN 1 SONUÇ BULUNDU.

0 Sayfa
1
0 Sayfa
1
Hamile Elbiseleri
Hamilelik, kadınların bedeninin birçok değişimden geçtiği uzun bir süreçtir. Bu süreçte hamilelerin anne karnındaki bebeklerini rahat ettirmeleri için öncelikle kendi sağlıklarına dikkat etmeleri gerekir. Bunun için de her zaman kullanılan kıyafetlerden farklı olarak karnı sıkmayacak, esnek ve hamilelerin içinde kendilerini rahat hissettikleri elbiseler tercih edilmelidir.

Hamile Elbisesi Modelleri

Hamile elbiseleri, giyim tarzı ve kullanım bakımından birbirinden farklı zevklere hitap eden modeller barındırıyor. Ofiste, evde ve günlük hayatta giyilebilecek uzun veya kısa birçok hamile elbisesi kadınların beğenilerine sunuluyor.

Hamilelikleri boyunca kıyafetlerinde konforu arayan kadınlar; a kesim hamile elbiselerini, kruvaze elbiseleri ve istenilen genişlikte ayarlanılabilen kimonoları kullanıyor. Kumaş tercihlerinde ise esneyebilen kumaşlar ve penye konforu en çok barındıran tercihlerden oluyor.

A kesim hamile elbiseleri, konforlu bir kullanım sunarken şıklığı da içlerinde barındırıyor. Bel kısmından sonra genişleyerek karın bölgesini sıkmayan bu elbiseler, ofis şıklığına oldukça güzel uyum sağlıyor.

Kruvaze elbiseler, hamilelik dönemlerinde olduğu gibi doğum sonrası emzirme dönemlerinde de oldukça kullanışlı olduğunda hamile elbisesi olarak yapılabilecek iyi bir yatırım. Bu kruvaze elbiseler, belden sabitlenen ipleriyle bel ve karın genişliğine göre değişebilen bir ayarlama yapmayı sağlıyor. Bu nedenle hamileliğin ilk aylarından son aylarına ve hatta doğum sonrasına kadar konforlu bir kullanım sunuyor.

Pareolar da kruvaze elbiseler gibi iple bağlandığından karın genişliğine göre ayarlanılabilirlik sunuyor. Pareolar, hamilelik döneminde hamilelik taytlarının üzerine rahatça giyilebileceği gibi, doğum sonrasında da bebekle ilgilenme ve emzirme dönemlerinde konforlu bir kullanım sağlıyor. Hamilelerin en çok tercih ettiği elbise kumaşlarını da sayacak olursak, likralı hamile elbiseleri bu kategorinin başını çekecektir. Likralı elbiselerin vücudu saran ve hamilelik göbeğini ön plana çıkaran görünümü hamilelerin oldukça sık tercih ettiği görünümlerden. Likralı elbiseler, görünümü bozmadan esneyebildiğinden hem hamilelerin karınlarını sıkmıyor hem de şık bir görünüm ortaya koyuyor.

Penye hamile elbiseleri ise hamilelerin ev içerisinde oldukça rahat kullanabileceği elbiselerden. Hem gün içerisinde elbise olarak hem de sıcaklıktan bunalmamak için gecelik olarak kullanılabiliyor.

Uzun hamile elbiseleri de hamileler için oldukça konforlu tercihlerden oluyor. Günlük aktivitelerde hareket özgürlüğü tanıyan bu elbiseler özellikle pamuklu ve esneyebilen yapıda kumaşlardan olduğunda hamilelere rahat bir kullanım sunuyor.

Kot hamile elbiseleri, hamileliğin ilk aylarında konforlu ve şık bir görünümün anahtarı oluyor. Kot kumaşının esneyememesinden dolayı, ilerleyen aylarda kot hamile elbiselerinin giyilmesi önerilmese de ilk birkaç ay hamilelere oldukça stil sahibi bir görünüm sunuyor.

En Şık Hamile Elbiseleri

Hamile giyimde şık hamile kıyafetleri oldukça yer kaplıyor. Hamilelik boyunca karşılaşılabilecek her türlü özel günde abiye hamile elbiseleri kadınların tercihi oluyor. Baby shower etkinlikleri, fotoğraf çekimleri gibi özel etkinliklerde hatıra kalacak olan birçok fotoğraf çekildiğinden şık hamile elbiseleri arayışında olan kadınlar en çok abiye hamile elbiselerini tercih ediyorlar.

Abiye hamile elbiseleri; payetli, ışıltılı, saten, kadife elbiseler gibi son moda elbiselerden olabiliyor.

A kesim hamile elbiseleri, abiye hamile elbiseleri arasında en çok tercih edilen elbiselerden. Karın bölgesini sıkmayarak özel günler için oldukça rahat ve şık bir seçenek oluyor.

Şifon hamile elbiseleri, şifon kumaşın şıklığı ile özel günlerde kullanılabilmesiyle hamilelere güçlü bir alternatif sunuyor.

Hamile Elbiseleri Nasıl Seçilmeli?

Hamile elbiseleri, her amaca hitap edebilecek şekilde seçilmeli. Günlük, ofis ve abiye hamile elbiseleri her kadının dolabında bulunmalı. Hamile elbiseleri seçimi yapılırken, konfor ve rahatlık ön planda tutulmalı. Her etkinliğe uyacak rahat ve şık bir görünüm hamileliklerinde de stillerini koruyan kadınların tercihleri oluyor. A kesim hamile elbisesi, hamile taytı, kruvaze elbiseler veya pareolar hamilelere konforlu bir şıklık sunduğundan her hamile kadının sahip olması gereken parçalardan denilebilir.

Hamile Elbiseleri Ne Zaman Alınmalı?

Hamile elbiselerinin alınması gereken net bir zaman söyleyemiyoruz. Her bebeğin büyüyüşü gibi her kadının vücudundaki değişim de farklı olduğundan, hamileler kendi vücutlarındaki değişimleri gözlemlemeli ve ihtiyaç hissettikleri anda bu alışverişi yapmalılar. Fakat birkaç ipucu verecek olursak, göğüs ve karın bölgesinde sıkışma hissediliyorsa, pantolonların düğmeleri kapanmamaya başlıyor ve gömlek düğmeleri kendiliğinden açılıyorsa hamile kıyafetleri satın almanın vakti gelmiş demektir.

Hamilelik sürecinde kadınlara konforlu şıklık kapılarını aralayacak olan hamile elbisesi modellerinden bahsettik. Hamile kıyafetleri seçimleri yapılırken, rahatlığı ön planda tutup aynı zamanda stil sahibi görünümler elde edebilmenizi sağlayacak tasarımları Davet Çok Elbisem Yok’un sizlere sunduğu birbirinden güzel elbiseler arasında bulabilirsiniz!