EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Wild Rose Bej Kokteyl Elbise

V yaka, ince ayarlanabilir spagetti askılar. Bej astar üzeri tüle işlenmiş taş ve pullar şerit şeklinde ilerliyor. Etek ucu ve kalça kısmında iki katmanlı kalın parça kesilmiş püsküllerle kısa kokteyl elbise. Gizli arka fermuar. %100 Naylon AStar : %95 Polyester %5 Likra

550,00 TL

Satış Fiyatı
4.000,00 TL
BEDEN
EKSTRA BEDEN (80 TL)
BEDEN TABLOSU
Hangi beden olduğumu nasıl bilirim?
Aşağıda en yaygın olarak kullanılan ürün ölçüm terimlerinin tanımlarını listeledik. Size en uygun bedeni seçebilmeniz için kendi ölçülerinizi alırken aşağıdaki değerlerle karşılaştırmanızı öneririz.

Boy Ölçüleri
Elbiselerin boyu ayakkabınızın boyuna göre teyel sistemiyle yapılmaktadır. Teyel, iki ya da daha fazla kumaş üzerine yapılan geçici birleştirme işlemine “teyel” denir. Genellikle parçaları esas dikime hazırlamak için ön dikiş olarak yapılan, kolayca sökülen bir dikiş türüdür. Terziler, dikim işlemlerini kolaylaştırmak için kesin dikime geçmeden önce teyel ile tutturma yaparlar.


ŞEHİR
TARİH
Beğendiğiniz elbisenin bedenine karar veremediniz mi?

Beğenmiş olduğunuz elbisenin diğer bedenini de göndermemizi isterseniz "EKSTRA BEDEN"i tıklayarak ilerleyebilirsiniz. 80 TL fiyat karşılığında elbisenin farklı bedenini siparişinize ekleyebilirsiniz.

Denemiş olduğunuz iki bedenden size uygun olanını tercih edip size uymayan diğer elbiseyi kargoya vermeniz yeterli... Tercih ettiğiniz beden bilgisini bize vererek kiralama işleminizi yapabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.
* Başka kampanyalar ile birleştirilemez

V yaka, ince ayarlanabilir spagetti askılar. Bej astar üzeri tüle işlenmiş taş ve pullar şerit şeklinde ilerliyor. Etek ucu ve kalça kısmında iki katmanlı kalın parça kesilmiş püsküllerle kısa kokteyl elbise. Gizli arka fermuar. %100 Naylon AStar : %95 Polyester %5 Likra

2008 yılında, kurucusu ve Kreatif Direktörü Trish Wescoat Pound giyim bir çizgi yaratmak hedefi ile yenilikçi ve sofistike değil, aynı zamanda pratik, çok yönlü ve mantıklı bir yaşam tarzı ile Haute Hippie başladı. Şirket şimdi Manhattan'da bir tasarım stüdyosu ve şirket ofisleri ile birlikte 65'den fazla çalışanı ile son altı yılda genişletti. Markanın hızla büyümesine rağmen, Wescoat Pound hala şirketi somutlaştırmak, işbirlikçi, ilham ve yaratıcı-nitelikleri olan bir ortam sağlamaya kararlıdır.

YORUM