EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

NASIL ÇALIŞIR?

KİRALA

Yüzlerce farklı seçenek içinden elbisenizi seçin, bedeninizi işaretleyin ve teslimat tarihinizi belirleyin. Kiralama süreciniz 4 - 6 gündür. (Etkinliğinizden en az 48 saat önce rezervasyon yapmanızı öneriyoruz.)

GİY

Siparişiniz belirttiğiniz adrese, planlanan teslim tarihinde saat 17:00’a kadar MNG kargo ile ulaştırılacaktır.

GERİ GÖNDER

Giy kullan gecenin en şıkı sen ol ! Siparişinizi orjinal gamboçumuz ile birlikte adresimize kargolayın. Gerisinizi bize bırakın. Kuru temizleme bizden!

SIK SORULAN SORULAR

İSTANBUL DIŞINA ELBİSE KİRALANIYOR MU?

Türkiye’nin bütün şehirlerine elbise kiralama yapılmaktadır.İstanbul dışında ki illerimiz için kiralama süremiz 6 gün olup bazı illerde kargo teslim süresi farklılık gösterdiği için kiralama işlemini en az 48 saatten önce yapıyor olmanız tavsiye edilir.Dilediğiniz her şehire denemeniz için bile elbise kargoluyoruz.

KÜÇÜK HASARLAR VE DÖKÜNTÜLER HAKKINDA NE DERSİNİZ?

Olası zararlar veya dökülmeler hakkında endişelenmeyin. Bazı olayların kaçınılmaz olduğunu anlıyoruz. Küçük hasarları ve dökülmeleri bünyemizdeki terzi ekiplerimiz halletmektedir.Elbiselerimiz sigortalı olduğundan dolayı müşterilerimizden herhangi bir hasarda ücret alınmamaktadır.

KİRALAMA NE KADAR SÜREBİLİR ?

Kiralama süremiz İstanbul için 4 gün,İstanbul dışında ki illerimiz için 6 gün'dür.Kiraladığınız elbiseyi giyeceğinizi tarihten 2 gün önce teslim alabilir,özel durumlar da elbiseyi 3 gün öncesinden de teslim alabilmektesiniz.Kira süresini uzatmak istediğinizde elbisenin kiralama fiyatı ile uzatacağınız günün oranıyla bir ödemeniz olacaktır. Elbiseleri online websitemizden kiralarken giyeceğiniz tarihi seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.Örneğin 20 Haziran 2019 katılacağınız davet günü varsayalım.Online'dan siparişi oluştururken 18 Haziran 2019 tarihini şeçmeniz gerekmektedir.Ürün teslimatı katılacağınız davet gününden 2 gün önce elinize ulaşılıcak şekilde kargolanmaktadır.

KİRALDIĞIM ELBİSENİN İADESİ MÜMKÜN MÜDÜR ?

Kiraladığınız elbiseyi ödediğinizde iptal etme ve iade prosedürümüz 24 saat içerisinde olmak mecburiyetindedir. 24 saati geçtikten sonra iade yapılamamaktadır. Etkinliğinizin iptal olması üzerine de aynı prosedür geçerlidir. 24 saati geçtiği durumlarda iade yapılmamakta olup 6 ay içerisinde ödediğiniz tutarı kullanma hakkına sahipsiniz.

ELBİSENİN BAŞINA BİR ŞEY GELDİĞİNDE MÜŞTERİYE YAPTIRIMLARI NELERDİR?

Elbiselerimizin hepsi sigortalı olup sigorta elbiselerde ki hasarları, yırtıkları, yanıkları ve dökülmeleri kapsamaktadır. Kayıp ve çalınma durumunda resmi bir tutanak gereklidir. Tutanak olmadığı durumlarda elbisenin satış fiyatı (kiralama bedeli değildir.) üzerinden ödeme müşteriden temin edilir.

UZUN KIYAFETLERİN BOYLARI KONUSUNDA ENDİŞE ETMELİ MİYİZ ?

Elbiselerin boyunu yapışkan tela ve teğel yöntemi ile terzinize kısalttırabilirsiniz.Bunun dışında elbisenin orjinalini bozacak şekilde daraltma veya genişletme tadilatları uygulanamıyor.

SİPARİŞİM ZAMANINDA GİDECEK Mİ? / SİPARİŞİM NE ZAMAN KARGOYA VERİLİYOR ?

Teslimat gününüz de saat 17:00’a kadar siparişinizin elinize ulaşacağı garantisini veriyoruz.Siparişiniz kargoya verildikten sonra tarafınıza mail ve mesaj yoluyla bilgi verilmekte olup kargo takip numarası sizinle paylaşılmaktadır. Kargo takip numarasıyla siparişinizin nerede olduğunu takip edebilirsiniz. Siparişiniz bir gün önce elinizde olacak şekilde kargoya verilir.Mng kargo ve Yurtiçi kargo ile gönderimlerimiz yapılmaktadır.

Türkiye’de ki illerde kargo teslim süresi farklılık gösterip maksimum 2 gün önceden kargoya verilir.Bu nedenle ürünle alakalı bir değişiklik yapmak istediğinizde tarafımıza 72 saat önceden bilgi verilmesi gerekmektedir.

ELBİSELER YENİ Mİ ?

Davet Çok Elbisem Yok dünya markalarının yeni sezon ürünlerine yer vermektedir. Her 3 ayda bir yenilenen koleksiyonumuzla ürün yelpazemizi günden güne genişletmekteyiz. Ürünlerimiz size gönderilmeden önce sıkı bir kalite kontrolden geçer ve birinci sınıf organik kuru temizleme servisi ile temizlenir.

REZERVASYONUMU NE KADAR ÖNCEDEN PROGRAMLAMALIYIM ?

Sınırlı kullanılabilirlik ve elbiselerin sizden önce kiralanma riski nedeniyle en az 48 saat önceden erken rezervasyon yapmalısınız. Etkinliğinizden maksimum 3 ay sonrasına kiralama yapabilirsiniz.

SİPARİŞİMİ DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM ,? / DEĞİŞTİREBİLİYORSAM NE KADAR SÜRE ÖNCEDEN BİLGİ VERMEM LAZIM ?

Siparişinizi değiştirmek istediğiniz ürünün , önce giyeceğiniz tarihe uygunluğunu sorgulanır. Uygunluğu teyit edildikten sonra size hazırlanıp kargoya verilebilmesi adına en az 3 gün önceden tarafımıza bilgi verilmesi gerekmektedir.

ÖDEME ŞEKİLLERİNİZ NELERDİR ? / SİPARİŞİMİN BİR KISMINI ÖDEYİP TESLİM ALACAĞIM TARİHTE GERİ KALAN KISMINI ÖDEYEBİLİR MİYİM ?

Ödeme şekillerimiz Kredi Kartı veya Havale/EFT sistemiyle yapılmaktadır. Kaporo sistemiz mevcut değildir. Elbiseyi rezerve etmek için ödemenin tamamı alınmaktadır.

BİZE ULAŞIN

Sormak istediğiniz sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.BİZE ULAŞIN