EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Cher Kırmızı Pullu Kokteyl Elbise

Pullu Kırmızı Kokteyl Elbise %100 Polyester.

450,00 TL

BEDEN
EKSTRA BEDEN (80 TL)
BEDEN TABLOSU
Hangi beden olduğumu nasıl bilirim?
Aşağıda en yaygın olarak kullanılan ürün ölçüm terimlerinin tanımlarını listeledik. Size en uygun bedeni seçebilmeniz için kendi ölçülerinizi alırken aşağıdaki değerlerle karşılaştırmanızı öneririz.

Boy Ölçüleri
Elbiselerin boyu ayakkabınızın boyuna göre teyel sistemiyle yapılmaktadır. Teyel, iki ya da daha fazla kumaş üzerine yapılan geçici birleştirme işlemine “teyel” denir. Genellikle parçaları esas dikime hazırlamak için ön dikiş olarak yapılan, kolayca sökülen bir dikiş türüdür. Terziler, dikim işlemlerini kolaylaştırmak için kesin dikime geçmeden önce teyel ile tutturma yaparlar.


ŞEHİR
TARİH
Beğendiğiniz elbisenin bedenine karar veremediniz mi?

Beğenmiş olduğunuz elbisenin diğer bedenini de göndermemizi isterseniz "EKSTRA BEDEN"i tıklayarak ilerleyebilirsiniz. 80 TL fiyat karşılığında elbisenin farklı bedenini siparişinize ekleyebilirsiniz.

Denemiş olduğunuz iki bedenden size uygun olanını tercih edip size uymayan diğer elbiseyi kargoya vermeniz yeterli... Tercih ettiğiniz beden bilgisini bize vererek kiralama işleminizi yapabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.
* Başka kampanyalar ile birleştirilemez

Pullu Kırmızı Kokteyl Elbise %100 Polyester.

Beden tablosundan bedeninizi seçebilirsiniz.

IN THE MOOD FOR LOVE

In The Mood For Love markası, Banu Bora Mumcu ve Rezzan Benardete tarafından 2016 yılında İstanbul’da kuruldu. Kurulurken tasarımlarında yansıtmak istedikleri tek bir duygu vardı, o da aşk ve aşkın gücüydü. Yalnızca birine aşık olmaktan öte aşkın hissettirdiklerini tasarımlarına yansıtmak isteyen bu iki tasarımcı, aşkı anlatırken; kıtaları birbirine bağlayan, birçok kültüre ev sahipliği yapan İstanbul’un kozmopolit yapısından, birbirinden çok farklı insanların birleşen görüşlerinden ilham alıyor.

In The Mood For Love Elbiseleri

In The Mood For Love, insanlarda güçlü hisler uyandıran, stil sahibi tasarımlar sunar. In The Mood For Love, tasarımlarda yaratılan harika detayları ve titizlikle seçilen kumaşları ile oldukça güçlü bir stile sahiptir.

In The Mood For Love Farkı

In The Mood For Love elbiseleri, son zamanların çağdaş tasarımlarına meydan okuyarak güçlü mesajlar ve duygular yansıtır. In The Mood For Love kadınlarının stili; modern, özgür ve güçlüdür. Koleksiyonlarında her zaman son sezonların trendlerini barındıran, modaya adeta yön veren In The Mood For Love; yeni sezon koleksiyonlarında bu sezonun trendlerinden olan payetleri, kruvaze modelleri ve kadife kumaşları da kullanmaktan kaçınmıyor. In The Mood For Love , trendlerden haberdar ve stil sahibi kadınların favorilerinden.

Siz de In The Mood For Love markasını DCEY kataloğunda bulabilir, DCEY stil danışmanlarıyla beğeninize en uygun In The Mood For Love elbisesini seçebilir ve en özel günlerinizde stilinize taşıyabilirsiniz.

YORUM