EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Sonet Gece Elbisesi

Boyunlu dekolteli yaka, açık omuzlar, düşük kol detayı, kısa iç astar, uzun dantel etek, gizli arka fermuar, %100 Dantel siyah gece elbisesi.

550,00 TL

Satış Fiyatı
3.000,00 TL
BEDEN
BEDEN TABLOSU
Hangi beden olduğumu nasıl bilirim?
Aşağıda en yaygın olarak kullanılan ürün ölçüm terimlerinin tanımlarını listeledik. Size en uygun bedeni seçebilmeniz için kendi ölçülerinizi alırken aşağıdaki değerlerle karşılaştırmanızı öneririz.

Boy Ölçüleri
Elbiselerin boyu ayakkabınızın boyuna göre teyel sistemiyle yapılmaktadır. Teyel, iki ya da daha fazla kumaş üzerine yapılan geçici birleştirme işlemine “teyel” denir. Genellikle parçaları esas dikime hazırlamak için ön dikiş olarak yapılan, kolayca sökülen bir dikiş türüdür. Terziler, dikim işlemlerini kolaylaştırmak için kesin dikime geçmeden önce teyel ile tutturma yaparlar.


ŞEHİR
TARİH

Boyunlu dekolteli yaka, açık omuzlar, düşük kol detayı, kısa iç astar, uzun dantel etek, gizli arka fermuar, %100 Dantel siyah gece elbisesi.

LA MAISON TALULAH, yerel bir rahatlık ama küresel bir fikir tarzıdır. Brisbane doğumlu Kelli Wharton 2005'te Talulah'ı kurdu. 2005 yılında Kelli, ilk Talulah koleksiyonunu, Mercedes Benz Lifestyle koleksiyonu ödülünü kazandığı Delfin Australia Moda Tasarım Ödülleri'nde sergiledi. İlk koleksiyon çizgisi, vurgulanmış bir güven duygusuyla, yapılandırılmış ipek parti elbiselerinin ve çiçek baskılarının imzası olan Talulah estetiğini somutlaştırdı.

YORUM