Colette Gelinlik

İnce spagetti askılar, derin sırt dekoltesi, göğüs kısmından eteğe doğru yoğunluğu azalan nakış şeklinde çiçek işlemeleri, volanlı kabarık kuyruklu kat kat tül etek, %75 Polyester %25 İpek tül kırık beyaz gelinlik.

7.000,00 TL

Satış Fiyatı
45.000,00 TL
BEDEN
FREE SECOND SIZE (80 TL)
BEDEN TABLOSU
Hangi beden olduğumu nasıl bilirim?
Aşağıda en yaygın olarak kullanılan ürün ölçüm terimlerinin tanımlarını listeledik. Size en uygun bedeni seçebilmeniz için kendi ölçülerinizi alırken aşağıdaki değerlerle karşılaştırmanızı öneririz.

Boy Ölçüleri
Elbiselerin boyu ayakkabınızın boyuna göre teyel sistemiyle yapılmaktadır. Teyel, iki ya da daha fazla kumaş üzerine yapılan geçici birleştirme işlemine “teyel” denir. Genellikle parçaları esas dikime hazırlamak için ön dikiş olarak yapılan, kolayca sökülen bir dikiş türüdür. Terziler, dikim işlemlerini kolaylaştırmak için kesin dikime geçmeden önce teyel ile tutturma yaparlar.


ŞEHİR
TARİH
Beğendiğiniz elbisenin bedenine karar veremediniz mi?

Beğenmiş olduğunuz elbisenin diğer bedenini de göndermemizi isterseniz " Free second size" ı tıklayarak ilerleyebilirsiniz. 80 TL fiyat karşılığında elbisenin farklı bedenini siparişinize ekleyebilirsiniz.

Denemiş olduğunuz iki bedenden size uygun olanını tercih edip size uymayan diğer elbiseyi kargoya vermeniz yeterli... Tercih ettiğiniz beden bilgisini bize vererek kiralama işleminizi yapabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.
* Başka kampanyalar ile birleştirilemez

İnce spagetti askılar, derin sırt dekoltesi, göğüs kısmından eteğe doğru yoğunluğu azalan nakış şeklinde çiçek işlemeleri, volanlı kabarık kuyruklu kat kat tül etek, %75 Polyester %25 İpek tül kırık beyaz gelinlik.

Liz Martinez markası, gelinliğe getirdiği çağdaş bakış açısıyla kadınların son zamanlardaki gözde markalarından biri. Marka tasarımcısı Liz Martinez, İsrail’deki çocukluğunda, annesinin yatak odasının köşesinde kurduğu hayalleri bugün bir dünya markası haline getirdi. Bu yüzden, tasarladığı her gelinlikte küçük bir kızın saf hayallerini gördüğünü söylüyor. Liz Martinez koleksiyonu, gelinlik modasına getirdiği modern anlayışla oluşturulan dantelli gelinlikleri ile bilinir. Liz Martinez modelleri, abartmayı sevmeyen, zarif ve cesur kadınlara hitap eder.

Liz Martinez Gelinlikleri
Liz Martinez gelinliklerinin kendine has sofistike bir duruşu vardır. Koleksiyonlarda genellikle a form veya balık modelde tasarlanmış olan gelinliklerin üzerinde iyi işlenmiş danteller eksik olmaz. Gelinlerin kendilerini prensesler gibi hissetmelerini sağlayan bu gelinlikler, üzerlerindeki el işiyle yerleştirilmiş boncuk geçişleri ve kusursuz dantelleri ile kendilerine hayran bırakıyor.

Liz Martinez Stili
Liz Martinez stili için bir anahtar kelime varsa, o da kesinlikle zarafettir. Liz Martinez gelinliklerinde, birbirine karıştırılmış stiller göremezsiniz. Liz Martinez stili; oldukça zarif, sade ve güçlüdür. Dekoltesinin derinliğinden vücuda oturuşuna kadar ince ince düşünülmüş ve harika tasarlanmış olan bu gelinlikler, göreni kendilerine hayran bırakır. Liz Martinez tasarımlarının bu güçlü duruşu, modern trendlerin peşinde koşan ve yüksek moda anlayışına sahip kadınlar için birebirdir.

Liz Martinez koleksiyonundaki birbirinden güzel gelinliklerine, Davet Çok Elbisem Yok güvencesinde ulaşabilir, bu harika gelinlikleri DCEY showroom’unda üzerinizde görebilirsiniz. En özel gününüze hazırlanırken DCEY stil danışmanlığının da desteğini alabilir, zarif stilinizi bir Liz Martinez gelinliği ile akıllara kazıyabilirsiniz.

2 YORUM