EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Meridian Elbise

Fiyat 5.750,00 TL
Beden ölçüsü seç BEDEN TABLOSU
BEDEN TABLOSU
Hangi beden olduğumu nasıl bilirim?
Aşağıda en yaygın olarak kullanılan ürün ölçüm terimlerinin tanımlarını listeledik. Size en uygun bedeni seçebilmeniz için kendi ölçülerinizi alırken aşağıdaki değerlerle karşılaştırmanızı öneririz.

Boy Ölçüleri
Elbiselerin boyu ayakkabınızın boyuna göre teyel sistemiyle yapılmaktadır. Teyel, iki ya da daha fazla kumaş üzerine yapılan geçici birleştirme işlemine “teyel” denir. Genellikle parçaları esas dikime hazırlamak için ön dikiş olarak yapılan, kolayca sökülen bir dikiş türüdür. Terziler, dikim işlemlerini kolaylaştırmak için kesin dikime geçmeden önce teyel ile tutturma yaparlar.


 • Ürün Detayları

  Çok renkli ipek saten jakarlı, yanda gizli fermuar kapamalı, uzun kollu, v yaka dekolteli ve %100 ipek kumaştan oluşan midi kokteyl elbise. Yalnızca kuru temizleme yapılır. KEMER MEVCUT DEĞİLDİR.

 • Beden Ölçüleri

  KEMER MEVCUT DEĞİLDİR.

 • Stylist Notes

  KEMER MEVCUT DEĞİLDİR.

 • LOVE SHACK FANCY Hakkında

  Vintage buluntulardan esinlenilen LSF, kaprisli el boyaması kumaşlara ve büyüleyici vintage esintili romantik çiçek baskılarına vurgu yaparak, siluetleri, yumuşak tonları ve karmaşık dantelleri zenginleştiriyor.

  Acımasız kadınlığı ve gücü benimseyen LSF, Yaratıcı Yönetmen Rebecca Hessel Cohen tarafından bir editoryal moda kariyerine daldı. Masal düğünü için ideal nedime elbiseleri tasarladıktan sonra, LoveShackFancy hızla süslü ipek elbiseler koleksiyonuna dönüştü. Manhattan'da doğup büyüyen ve bir vintage sevgilisi olan LoveShackFancy, Rebecca'nın dünyasının bir uzantısıdır, seyahatten ve sonsuza dek annesinden ilham alan orijinal LoveShack ilham perisidir.

YORUM