Lillian Gelinlik

Derin V yaka, sırt dekolteli, düz formda devam eden dizden itibaren hacimlenen kuyruklu etek, çiçek nakış işlemeleri, %75 Polyester %25 Tül beyaz gelinlik.

2.000,00 TL

BEDEN
FREE SECOND SIZE (80 TL)
BEDEN TABLOSU
Hangi beden olduğumu nasıl bilirim?
Aşağıda en yaygın olarak kullanılan ürün ölçüm terimlerinin tanımlarını listeledik. Size en uygun bedeni seçebilmeniz için kendi ölçülerinizi alırken aşağıdaki değerlerle karşılaştırmanızı öneririz.

Boy Ölçüleri
Elbiselerin boyu ayakkabınızın boyuna göre teyel sistemiyle yapılmaktadır. Teyel, iki ya da daha fazla kumaş üzerine yapılan geçici birleştirme işlemine “teyel” denir. Genellikle parçaları esas dikime hazırlamak için ön dikiş olarak yapılan, kolayca sökülen bir dikiş türüdür. Terziler, dikim işlemlerini kolaylaştırmak için kesin dikime geçmeden önce teyel ile tutturma yaparlar.


ŞEHİR
TARİH
Beğendiğiniz elbisenin bedenine karar veremediniz mi?

Beğenmiş olduğunuz elbisenin diğer bedenini de göndermemizi isterseniz " Free second size" ı tıklayarak ilerleyebilirsiniz. 80 TL fiyat karşılığında elbisenin farklı bedenini siparişinize ekleyebilirsiniz.

Denemiş olduğunuz iki bedenden size uygun olanını tercih edip size uymayan diğer elbiseyi kargoya vermeniz yeterli... Tercih ettiğiniz beden bilgisini bize vererek kiralama işleminizi yapabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.
* Başka kampanyalar ile birleştirilemez

Derin V yaka, sırt dekolteli, düz formda devam eden dizden itibaren hacimlenen kuyruklu etek, çiçek nakış işlemeleri, %75 Polyester %25 Tül beyaz gelinlik.

Made with Love hikayesi, Josh'un Şubat 2013'te yönetmenimiz Carla'ya teklif vermesinden hemen sonra başladı. Ne büyük bir fırsat - her iki aile de yoğun bir şekilde kutladı! Ancak Carla mükemmel elbiseyi aramaya başladığında, Gold Coast ve Brisbane'de 10'dan fazla gelinlik mağazasına gitti ve tatminsiz ayrıldı. Tarz, fit ve fiyat açısından mükemmel bir elbise bulamadı. Karamsar bir anda, Carla hayalindeki elbisesinin bu ömür boyu mümkün olmadığını fark etti.

1 YORUM