İki Katlı İpek Duvak

İki Katlı İpek Duvak

200,00 TL

BEDEN
BEDEN TABLOSU
Hangi beden olduğumu nasıl bilirim?
Aşağıda en yaygın olarak kullanılan ürün ölçüm terimlerinin tanımlarını listeledik. Size en uygun bedeni seçebilmeniz için kendi ölçülerinizi alırken aşağıdaki değerlerle karşılaştırmanızı öneririz.

Boy Ölçüleri
Elbiselerin boyu ayakkabınızın boyuna göre teyel sistemiyle yapılmaktadır. Teyel, iki ya da daha fazla kumaş üzerine yapılan geçici birleştirme işlemine “teyel” denir. Genellikle parçaları esas dikime hazırlamak için ön dikiş olarak yapılan, kolayca sökülen bir dikiş türüdür. Terziler, dikim işlemlerini kolaylaştırmak için kesin dikime geçmeden önce teyel ile tutturma yaparlar.


ŞEHİR
TARİH

İki Katlı İpek Duvak

Peter Langner markası, adını dünyaca ünlü ve bir o kadar yaratıcı tasarımcısından alır. Marka tasarımcısı Peter Langner, Paris’te moda alanında itibarı kuvvetli  Ecole de la Chambre Syndicale üniversitesinde modaya dair  tutkusunu teorik kazanımlarla harmanladıktan sonra, modayı uzmanlarından öğrenmek üzere birçok atölyedeçalıştı. Dünyanın hayran olduğu Christian Dior, Emanuel Ungaro, Guy LaRoche ve Christian Laxrois gibi tasarımcılarla çalıştıktan sonra, 1991’de, Roma’da ilk atölyesini kurdu. 

Peter Langner, markası kurulduğundan beri, tasarımlarını gerçeğe dönüştürmek için birbirinden yetenekli zanaatkarlarla çalışıyor. İtalya ve Fransa’nın en kaliteli kumaşları ve en iyi kristalleri kullanılarak birbirinden güzel gelinlikler tasarlıyor.  Ekipteki her çalışan Langner’ın mükemmelliyetçi bakış açısını benimsemiş olacak ki, her zaman en yüksek kaliteye bağlı kalıyorlar.

Peter Langner Gelinlikleri

Langner, tasarımlarını yaparken “Bir sanat eseri gibi, doğanın, değerli bir elbiseye dönüşmesini hayal ederim.” diyor. Buradan anlaşılabileceği gibi, Peter Langner gelinlikleri doğadaki her şey gibi eşsiz ve kusursuzdur. Zarif kumaşlar ve ışıl ışıl taşlarla oluşturulan bu gelinlikler, yalın tasarımlarla oldukça şık görünümler elde eder ve gelinlerin hayal ettikleri şıklığa kavuşmasını sağlar.

Giyenleri adeta masallardakiprensesler kadar zarif göstermeyi başaran Peter Langner gelinlikleri, dünyaca ünlü moda ikonları tarafından da her zaman övgüler toplar. Örneğin Caroline Burstein, Peter Langner gelinliklerini 15 yıldır takip ettiğini ve Langner’ın yaşayan en iyi couture ustası olduğunu söylüyor.  

Sizler de Peter Langner’ın birbirinden güzel gelinlik modellerine Davet Çok Elbisem Yok güvencesiyle ulaşabilir, beğeninize en çok hitap eden tasarımlarla düğününüzde ışıldayabilirsiniz.

YORUM