EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Breanna Gelinlik

Straplez büstiyer üst, dökümlü dantel kol detayları, düz formda inen kalçadan itibaren genişleyen kabarık volanlı puantiyeli tül etek, koyu renkte taş işlemleri, gizli arka fermuar, %100 Polyester beyaz gelinlik.

18.500,00 TL

BEDEN TABLOSU
Hangi beden olduğumu nasıl bilirim?
Aşağıda en yaygın olarak kullanılan ürün ölçüm terimlerinin tanımlarını listeledik. Size en uygun bedeni seçebilmeniz için kendi ölçülerinizi alırken aşağıdaki değerlerle karşılaştırmanızı öneririz.

Boy Ölçüleri
Elbiselerin boyu ayakkabınızın boyuna göre teyel sistemiyle yapılmaktadır. Teyel, iki ya da daha fazla kumaş üzerine yapılan geçici birleştirme işlemine “teyel” denir. Genellikle parçaları esas dikime hazırlamak için ön dikiş olarak yapılan, kolayca sökülen bir dikiş türüdür. Terziler, dikim işlemlerini kolaylaştırmak için kesin dikime geçmeden önce teyel ile tutturma yaparlar.


Straplez büstiyer üst, dökümlü dantel kol detayları, düz formda inen kalçadan itibaren genişleyen kabarık volanlı puantiyeli tül etek, koyu renkte taş işlemleri, gizli arka fermuar, %100 Polyester beyaz gelinlik.

Raisa&Vanessa; modern, güçlü ve fazlasıyla iddialı tasarımlarıylarıyla son yılların en çok konuşulan markalarının başında geliyor. Son yıllarda bilinirlikleri dünyada da duyulmaya başlayan Raisa&Vanessa, 2011 yılında ikiz kardeşler Raisa Sason ve Vanessa Sason tarafından yaratıldı. Sason kardeşler için vizyonlarını çok erken yaşlarda somut tasarımlara dönüştürmek, Türkiye'de kendi işlerini kurmak ve ardından yarattıkları markalarıyla moda dünyasına ilham vermek adeta basamak basamak çıktıkları bir merdiven oldu. İkizlerin yaratıcılarından biri olan Raisa, İbranice ve Rusça'da ‘gül’ anlamına geliyor. Diğer yandan Vanessa, Latince'de ‘kelebek’, Mezopotamya'da ise ‘güzellik tanrıçası’ anlamına geliyor. Bir moda markasının içeriği bundan daha anlamlı ve daha güçlü olabilir mi?

RaisaVanessa markası ilk olarak İstanbul’da müşterileriyle buluştu. Tasarımlar öylesine dikkat çekti ki, marka bir süre sonra diğer ülkelerdeki showroom’larda da satışa sunulmaya başladı. Böylece çok markalı lüks butiklerde ve mağazalarda hak ettiği yeri aldı.

RaisaVanessa, gündüzden geceye taşınan, güçlü siluetlere sahip çok yönlü parçalar tasarlamaya büyük özen gösteriyor. RaisaVanessa koleksiyonları, kadınların kendine güvenini ve gücünü artırmayı hedefliyor. Bu güçlü stili, geleneksel terzilikle bir araya getirip maksimalist, boyutsal ama seksi kıyafetler tasarlıyorlar. Bu etkileyici karışımı oluşturmak için genelde birlikte giyilmeyen kumaşları ve stilleri bir araya getiren kız kardeşler gece elbisesi kavramını adeta yeniden tanımlıyor.

Raisa&Vanessa Trendyol, LuisaViaRoma, Nike, Maybelline New York, Mustang, Vodafone ve Coca & Cola gibi markalar ile işbirliği yaptı. Dünyaca ünlü isimlerin de tercihi olmaya başlayan Raisa&Vanessa 2013’ten bu yana farklı şehirlerde, sayısız kısa süreli showroom’lara katılmaya devam ediyor.

Sason kız kardeşler “öncü, cesur, tek yürek, sanatsal ve mimari formlara yakın” olarak tanımladıkları markalarında sadece abiye modellere değil, aynı zamanda hazır giyim koleksiyonlarına da yer veriyor.

Raisa&Vanessa elbise modelleri kadınları her sezon yeni bir yolculuğa çıkarıyor. Raisa&vanessa gelinlik ve beyaz elbise modellerinde; ipek, dantel, sedef, farklı taş işleme teknikleri ve kayan çizgiler ile sert kenarlar arasında kalan desenleri kullanmayı ustalıkla başarıyor. Raisa&Vanessa abiye modellerinin renk paletinde; gri, siyah, leylak, portakal, kan kırmızısı, çimen yeşili bolca yer alıyor.

Davet Çok Elbisem Yok sayesinde Raisa&Vanessa markasının göz kamaştıran özel tasarımlarını deneyebilir, sigortalanmış elbiseleri rahatlıkla özel günleriniz için kiralayabilirsiniz.

YORUM