EKSPRES KURYE   İstanbul içi 4 saatte teslimat.detaylarkapat
Yarın etkinliğiniz var ve giyecek bir şeyiniz yok mu ?

Stres yapmanıza gerek yok. İstanbul içine beğendiğiniz elbiseyi 4 saat içinde size teslim ediyoruz.

Özel motor kurye servisiyle beğendiğiniz elbiseler gün içinde adresinize ulaştırılıyor.

Yapmanız gereken sadece sipariş verirken ekspres kurye seçeneğini seçmek ...

Haftaiçi saat 09:00-16:00 arası,Haftasonu ise saat 9:00-15:00 arasında ekspres kurye siparişinizi verebilirsiniz. Pazar günü ekspres kurye siparişi verilememektedir.
0
SEPETİM 0

Katya Mavi Elbise

Kiralama Fiyatı 3.200,00 TL
Satış Fiyatı 15.000,00 TL
Beden ölçüsü seç BEDEN TABLOSU
Alternatif beden ölçüsü (Extra 500 TL ek ücret alınır)
ŞEHİR
TARİH
Beğendiğiniz elbisenin bedenine karar veremediniz mi?

Beğenmiş olduğunuz elbisenin diğer bedenini de göndermemizi isterseniz "EKSTRA BEDEN"i tıklayarak ilerleyebilirsiniz. 500 TL fiyat karşılığında elbisenin farklı bedenini siparişinize ekleyebilirsiniz.

Denemiş olduğunuz iki bedenden size uygun olanını tercih edip size uymayan diğer elbiseyi kargoya vermeniz yeterli... Tercih ettiğiniz beden bilgisini bize vererek kiralama işleminizi yapabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.
* Başka kampanyalar ile birleştirilemez
 • Ürün Detayları

  İnce askılı, pul payet işlemeli uzun beyaz elbise. Renk: Mavi Yalnızca kuru temizleme yapılır.

 • Teslimat

  Online sitemizden verdiğiniz siparişler, teslimat tarihi olarak belirlediğiniz tarihte elinize ulaşması adına, teslimat tarihinden 2 gün önce kargoya verilir.

 • İade

  Siparişinizi iptal etmek isterseniz ürününüz size ulaştığında 1 iş günü içerisinde iptal edebilirsiniz.İptal ettiğiniz siparişin ücret iade süreci, ürün bize ulaştığı andan itibaren bankanız tarafından 2 iş günü içinde tamamlanmaktadır.

 • RETROFETE Hakkında

  2018 yılında Ohad Seroya ve Aviad Klin tarafından kurulan Retrofête, cesur karakteri, karmaşık detayları ve ışıltılı süslemeleriyle öne çıkan bir kadın giyim koleksiyonudur. Adını 'vintage' ve 'parti' eşanlamlılarının karışımından alan New York merkezli plak şirketi, disko dönemini gece ve gündüz zevkli, kışkırtıcı silüetlerle saatler sonra kanalize ediyor.
  Koleksiyon sadece on yılların ihtişamını ve zenginliğini somutlaştırmakla kalmayıp, aynı zamanda Seroya'nın hayatından önemli yönleri de yansıttığından, her tasarımda bir doz nostalji kök salmıştır. Koleksiyondaki birçok parça, annesinin dolabından miras kalan parçalar da dahil olmak üzere, vintage arşivindekileri yansıtıyor. Seroya ve Klin, doğası gereği güçlendirici ve dönüştürücü parçalar yaratmaya çalışıyor. Retrofête fark edilmek isteyen kadın içindir.

YORUM